Fotografická soutěž - Paměť v krajině Trojzemí­

Společnost pro kulturní krajinu, z. s. vyhlásila v rámci projektu "Paměť v krajině Trojzemí" první Fotografickou soutěž na téma: "Drobné památky v zimě" s cílem zachytit drobné památky v Trojzemí v zimě pohledem turistů a veřejnosti.

Soutěž probíhá od 1. 12. 2016 do 15. 3. 2017, do tohoto data lze fotografie do soutěže posílat Soutěž je rozdělena do 3 kategorií dle věku soutěžících na: 1. děti, 2. mládež a 3. dospělí.

Úkolem soutěžících je libovolně vyfotografovat drobnou památku v Trojzemí a zaslat ji na uvedenou emailovou adresu pametvtrojzemi@gmail.com společně s doplňujícími informacemi: název fotky, název památky, soutěžní kategorie, jméno autora a kontakt. Do předmětu emailu soutěžící uvede Fotografická soutěž – Drobné památky v zimě. Autor zasláním fotografie souhlasí s podmínkami soutěže, které jsou spolu s dalšími informacemi uvedené v přílohách níže. Součástí příloh jsou také seznamy drobných památek v Žitavě a okolí a na Frýdlantsku, které slouží jako inspirace nejen pro fotografování, ale i jako tipy na výlety.

Zaslané fotografie zařazené do soutěže budou postupně zveřejňovány na této stránce.

Výherní fotografie bude vyhlášena v každé kategorii do 31. 3. 2017 a její autor bude odměněn drobnou cenou.

Drobné památky v zimě fotosoutěž Trojzemí - výzva

Drobné památky v zimě fotosoutěž Trojzemí -   podmínky soutěže