>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

Penzion Nikola

Krkonoše

Pec pod Sněžkou 170
Pec pod Sněžkou, 542 21

Telefon: +420 499 736 251
E-mail: nikola-pec@volny.cz

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 26
Celkový počet pokojů: 12
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové

pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV na pokoji WiFi gril, ohniště zahrada, terasa vybavení pro školení taneční parket sauna dětské hřiště / dětský koutek parkoviště trezor
Doplňkové služby: snídaně

V samém centru města Pec pod Sněžkou v regionu Krkonoše, u hlavní ulice vedoucí k lyžařskému areálu, poskytuje ubytování rodinný penzion Nikola.

Penzion Nikola - ubytování:

Základem kvalitní služby penzionu Nikola je ubytování v pokojích vybavených úplným sociálním zařízením, ledničkou a malým trezorem. Některé pokoje jsou vybaveny televizorem. Pro hosty penzionu je wifi k dispozici zdarma po celém domě.

Penzion Nikola - stravování:

Posedět mohou hosté v prostorné stylové jídelně rozšířené o malý bar.  V jídelně je hostům k dispozici mikrovlnná trouba a rychlovarná konvice.

Penzion Nikola - aktivity:

V penzionu Nikola dostanete navíc i zasvěcené informace, které Vám pomohou v přípravě Vašeho zdejšího programu. Odtud vychází mnoho tras pěších výletů a v zimě si před domem nazujete lyže, sjedete k přibližovacímu vleku a za deset minut sjedete k nejlepším vlekům a sjezdovkám v Peci. Na lyžích se dostanete i zpět k penzionu.

Po túře i lyžování potěší prohřátí v sauně, k dispozici je také stolní tenis. Před domem je ohrazeno vlastní parkoviště s dostatečnou kapacitou po celý rok. Proto hosté penzionu Nikola nemají problémy se zimním parkováním ani v plné sezóně.

Pec pod Sněžkou (829 - 1602 m.n.m.) nabízí velké množství vleků a dvě lanovky na Sněžku a na Portášky. Pokud nechcete trávit dovolenou lyžováním, či turistikou, máte možnost řady dalších aktivit. Tenis, squash, ricochet, krytý bazén, cykloturistika, kuželník, billiard, sauna, atd. Pokud si nepřivezete svoje vybavení, můžete si půjčit kompletní lyžařskou výstroj či horské kolo až v Peci. V blízkosti se nachází také Relaxpark Pec pod Sněžkou.

Příloha

Fotogalerie

Penzion Nikola, autor: archiv penzionu Nikola

Penzion Nikola

 
Penzion Nikola, autor: archiv penzionu Nikola

Penzion Nikola

 
Penzion Nikola, autor: archiv penzionu Nikola

Penzion Nikola

 
 
 

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
49% (314)
 
50% (322)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load