>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

Hotel Alfa

Krkonoše

Komenského 330
Trutnov, 541 01

GSM: +420 775 772 288
E-mail: info@alfa-hotel.cz

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 36
Celkový počet pokojů: 16
Druhy pokojů: 1 lůžkové, 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové

pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV na pokoji WiFi konferenční místnost gril, ohniště zahrada, terasa vybavení pro školení taneční parket parkoviště parkoviště zvířata akceptována
Doplňkové služby: snídaně polopenze plná penze praní, žehlení

Rodinný hotel Alfa se nachází v budově, která vypadá jako vila ze třicátých let minulého století. Poskytuje ubytování v klidné vilové čtvrti, od centra města Trutnov vzdálené pouhé 3 minuty. Při pobytu v hotelu Alfa můžete využít bohatou turistickou nabídku regionu Krkonoše.

Hotel Alfa - ubytování:

Hotel Alfa je rozdělen do dvou pater. Ve druhém patře nabízí útulné podkrovní pokojíky. Každý pokoj je vybaven sociálním zařízením, TV a SAT. Po celém objektu včetně zahrádky je přístup na Wi-Fi zdarma. Možnost půjčení fénu na vlasy, malé ledničky na pokoj.  Ubytovací kapacita je 36 lůžek.

Hotel Alfa - Restaurace, salonek, zahrádka:

Restaurace hotelu Alfa pojme 55 míst, disponuje odděleným salónkem s projektorem a DVD s USB. Je možno napojit PC, karaoke, kameru atd. Salónek je vhodný pro školení, meetingy, uzavřenou společnost, oslavy, svatby, smuteční hostiny. Salonek je možné využít pro skupinová cvičení – jóga, taneční semináře atd.

Dále je k dispozici rozlehlá zahrádka, která se nachází v klidném místě u hotelu. Zde si můžete dát šťavnatý steak přímo z grilu a zapít ho lahodným mokem nazlátlé barvy se sněhově bílou čepicí. V blízkosti není žádná silnice. Na zahrádce je k dispozici ping pong, petanqueové hřiště, či si zde můžete zahrát líný tenis.

Příloha

Fotogalerie

Hotel Alfa, autor: Milan Drahoňovský

Hotel Alfa

 
Hotel Alfa, autor: Milan Drahoňovský

Hotel Alfa

 
 
 

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
49% (312)
 
50% (317)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load