>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

Pension Baron

Krkonoše

Horní Lánov 1
Lánov, 543 41

GSM: +420 605 016 837
E-mail: penzionbaron@email.cz

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 16
Přistýlky: 11
Celkový počet pokojů: 8
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové
Počet 2 lůžkových: 8

pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV na pokoji WiFi konferenční místnost gril, ohniště zahrada, terasa taneční parket parkoviště zvířata akceptována
Doplňkové služby: snídaně polopenze plná penze směnárna

Pension Baron nabízí ubytování na úpatí regionu Krkonoše v obci Horní Lánov, 3 km od města Vrchlabí v klidném prostředí vhodném pro rekreaci a odpočinek.

Pension Baron byl otevřen v roce 1997. Přestože je pension vhodný především pro rodinnou rekreaci, díky své kapacitě lůžek je též možné jej využít pro podnikové školení, večírky, svatby, rodinné oslavy a jiné společenské akce. Nabízí se zde také možnost si celý pension zarezervovat.

Pension Baron – ubytování:

Hostům je k dispozici celkem 8 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky. V 5 pokojích je možnost dvou přistýlek a ve třech pokojích je možnost jedné přistýlky. Pro malé miminko vám zapůjčí zdarma dětskou postýlku. Každý pokoj má samostatné sociální zařízení. Internet v celém penzionu zdarma. 

Pension Baron – stravování:

Nemalou předností penzionu je kuchyň, která nabízí výběr jídel převážně české klasiky, tradiční krkonošská jídla a speciality šéfkuchaře přímo z grilu.

Kapacita restaurace 30 míst. V letních měsících můžete využít otevřenou předzahrádku s kapacitou 20 míst. Další součástí pensionu je také bohatě zásobený bar, který nabízí kromě množství alkoholických i nealkoholických nápojů též točené pivo a je umístěn samostatně odděleně od restaurace.

Pro návštěvníky je k dispozici také prostorné bezplatné parkoviště nacházející se přímo u pensionu.

Pension Baron – aktivity:

Pension je umístěn v lokalitě, která je vhodná pro celoroční rekreační využití. Letní rekreace je především vhodná pro pěší turistiku, cykloturistiku, koupání, houbaření, návštěvy památek a nabízí též bohaté kulturní a sportovní vyžití v blízkém okolí.

Zimní rekreace je samozřejmě příhodná především pro běžkové i sjezdové lyžování jak pro zdatné lyžaře, tak i pro začátečníky a děti. V přímém okolí je více než 10 lyžařských vleků a sjezdovek s různými stupni obtížnosti. Personál pensionu Baron vám velmi rád poskytne informace o dalších možnostech místního kulturního a sportovního vyžití.

Příloha

Fotogalerie

Penzion Baron, autor: Z archivu penzionu Baron

Penzion Baron

 
Penzion Baron, autor: Z archivu penzionu Baron

Penzion Baron

 
Penzion Baron, autor: Z archivu penzionu Baron

Penzion Baron

 
Penzion Baron, autor: Z archivu penzionu Baron

Penzion Baron

 
Penzion Baron, autor: Z archivu penzionu Baron

Penzion Baron

 
 
 

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
49% (312)
 
50% (318)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load