>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

Hotel Albis

Krkonoše

Horská 121
Vrchlabí, 543 01

GSM: +420 604 230 664
E-mail: albishotel@albishotel.cz

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 78
Přistýlky: 4
Celkový počet pokojů: 31
Druhy pokojů: 1 lůžkové, 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, apartmá
Počet 1 lůžkových: 1
Počet 2 lůžkových: 18
Počet 3 lůžkových: 7
Počet 4 lůžkových: 3
Počet apartmá: 2

Klasifikace: ***
pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC společná koupelna TV na pokoji WiFi gril, ohniště zahrada, terasa vybavení pro školení taneční parket dětské hřiště / dětský koutek půjčovna lyží půjčovna sportovních potřeb parkoviště parkoviště parkoviště parkoviště pro autobusy zvířata akceptována kreditní karty akceptovány
Doplňkové služby: snídaně polopenze plná penze masáže, rehabilitace směnárna

Designový a mimořádně povedený zrekonstruovaný hotel Albis**** na konci Vrchlabí směrem na Špindlerův Mlýn nabízí ​krásné, pohodlné a vzdušné pokoje v lyžařském centru Herlíkovice, cca 300 m od sjezdových tratí. Hotel Albis nabízí další ubytování nižší kategorie v Depandance Albis vzdálené 20 m od hotelu.

Hotel Albis – ubytování:

Hotel Albis nabízí ubytování v různých cenových relacích. Pro náročnější hosty je zde možnost ubytování v hotelové části, pro méně náročné pak v Depandance Albis.

V hotelu Albis se nachází 38 lůžek v 17 pokojích: 2x rodinný pokoj Deluxe - 2 ložnice - 4 lůžka - možnost přistýlky, 4x dvoulůžkový pokoj Deluxe s možností přistýlky, 11x dvoulůžkový pokoj Deluxe.

Pokoje jsou pohodlné a vzdušné s kvalitní postelí a prvotřídní koupelnou, jsou vybaveny moderní plochou televizí s desítkami programů. Jedná se o jediný středně větší hotel s rodinnou atmosférou v této lokalitě a v této nadstandardní kvalitě.

Pokoje v Depandance Albis se nacházejí ve vedlejší, starší, zachovalé budově, dále od silnice. Pokoje řazené do kategorie rodinné a turistické. Pokoje jsou 3 a 4 lůžkové, vždy dva pokoje mají společnou chodbičku, sprchu a WC. Pokoje jsou jednoduše a účelově zařízené a mají své umyvadlo. Celkový počet je 40 lůžek: 3x čtyřlůžkový Ekonomy, 3x dvoulůžkový Ekonomy, 1x jednolůžkový Ekonomy, 7x třílůžkový Ekonomy. Pouze jednolůžkový pokoj a 1 dvoulůžkový pokoj mají vlastní koupelnu a WC.

Depandance Albis je ekonomičtější variantou s možností využít plného servisu hotelové restaurace a baru.

Hostům hotelu Albis je umožněno zdarma parkování v uzamykatelné části objektu. K hotelu se dostanete po celoročně udržované hlavní komunikaci.

Hotel Albis – služby hotelu a pensionu:

Směnárna, telefonní a informační servis, hotelová garáž, úschovna lyží a kol, zapůjčení společenských her, prodej suvenýrů, zprostředkování dalších služeb (masáž, sauna, bowling, sportovní potřeby, výlety s průvodcem).

Dětský koutek v restauraci.

Hotel Albis – stravování:

Součástí hotelu je moderní, vzdušná a světlá restaurace s velkými okny s dobře vybaveným barem. Samozřejmostí je mimořádně kvalitní nápojové sklo dovezeného z celého světa.
Disponuje 60 místy, je využívána nejvíce pro podávání snídaní formou švédského stolu. V případě požadavku je možné tuto restauraci využít jako samostatnou školící místnost. 

V přízemní části hotelu se nachází také horská knajpa, jejíž součástí jsou i kachlová kamna s krbem. Tato restaurace v rustikálním stylu nabízí příjemné posezení pro 20 osob. Místnost je propojena s hotelovou restaurací. 

Prvotřídní vstup do nového dne zajišťují, bohaté snídaně, které jsou podávány v bufetovém stylu. Kuchyně patří mezi největší chloubu podniku, podstatou kuchyně jsou omáčky a polévky z výhradně kvalitních surovin, připravované pomalou tepelnou úpravou, vlastní a velmi vyhlášené pečivo a borůvkové knedlíky. 

Hotel a pension Albis nabízí komplexní zázemí pro firemní akce, salónek s moderním technickým vybavením pro 45 osob, školení, výjezdová zasedání, teambuildingy pro firemní klientelu a sportovní kluby a školní akce.

Příloha

Fotogalerie

Pension Albis, autor: PARTNER HOTEL s.r.o.

Pension Albis

 
Hotel Albis pokoje, autor: Hotel Albis

Hotel Albis pokoje

 
Hotel Albis pokoje, autor: Hotel Albis

Hotel Albis pokoje

 
Hotel Albis pokoj, autor: Hotel Albis

Hotel Albis pokoj

 
Hotel Albis pokoj, autor: Hotel Albis

Hotel Albis pokoj

 
Hotel Albis koupelna, autor: Hotel Albis

Hotel Albis koupelna

 
Hotel Albis koupelna, autor: Hotel Albis

Hotel Albis koupelna

 
Hotel Albis snídaně, autor: Hotel Albis

Hotel Albis snídaně

 
Hotel Albis snídaně, autor: Hotel Albis

Hotel Albis snídaně

 
Hotel Albis, autor: Hotel Albis

Hotel Albis

 
 
 

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
49% (311)
 
50% (314)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load