>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

Chalupa U Potoka

Jizerské hory

Josefův Důl 213
Josefův Důl, 468 44

Telefon: +420 326 902 848
GSM: +420 603 499 600
E-mail: chalupa@jizerkyupotoka.cz, info@ck-pao.cz

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 35

pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV na pokoji možnost vaření gril, ohniště zahrada, terasa vnitřní bazen hřiště půjčovna sportovních potřeb parkoviště parkoviště pro autobusy

Okolí chalupy vám zajistí příjemný romantický pocit z ubytování v přírodě. Chalupa je vhodná nejen pro děti ale i pro klienty, kteří hledají přírodu, klid a odpočinek.

Chalupa U Potoka se nachází v malé a klidné vesničce Josefův Důl, v samém srdci Jizerských hor. Chalupa stojí na kraji vesnice a za objektem teče krásný horský Jedlový potok. Místo je obklopeno rozsáhlými lesy a romantickým CHKO Jizerských hor. Oblast ve které se chalupa nachází je vhodná k návštěvám okolních památek ve významných městech Severních Čech. Je zde k dispozici zahrada o celkové rozloze 1.000 m2. Děti zde mají zázemí v podobě houpaček, pískoviště, prolézaček, bazénu se skluzavkou, trampolíny a mnohé další. Na chalupě je bezplatné Wi-Fi připojení. Jsou zde 4 zcela samostatné kompletně vybavené apartmány. Pro ubytované hosty se nachází v suterénu společenská místnost vybavená stolním tenisem, kulečníkem, profi stolním fotbalem, šipkama a forbesem. Ubytovaní hosté mají spoustu možností kam vyrazit, ať už se jedná o pěší turistiku či cykloturistiku, díky napojení chalupy U Potoka na Jizerskou magistrálu, začínající za chalupou, je zde možnost cyklistických výletů v létě nebo běžkařských výletů v zimě, například na Smědavu, protrženou přehradu, Knajpu nebo na Jizerku. Jednou z možností kam vyrazit lyžovat jsou vleky u chalupy přímo v obci, které jsou vzdáleny 350 m od našeho ubytování. Další možnosti jsou Tanvaldský Špičák, Severák, Bedřichov nebo Ještěd.

Staňte se naším fanouškem a sledujte aktuální obsazenost ubytování chalupy, aktuální dění v jejím okolí, novinky na našem fb: https://www.facebook.com/chalupaupotoka.cz

Příloha

Stravování

Vybavení podniku: terasa, zahrádka, parkoviště

Fotogalerie

Chalupa U Potoka, autor: Chalupa U Potoka

Chalupa U Potoka

 
Chalupa U Potoka, autor: Chalupa U Potoka

Chalupa U Potoka

 
chalupa kone, autor: Chalupa U Potoka

chalupa kone

 
osvetlena chalupa, autor: Chalupa U Potoka

osvetlena chalupa

 
chalupa u potoka zima, autor: Chalupa U Potoka

chalupa u potoka zima

 
chalupa u potoka, autor: Chalupa U Potoka

chalupa u potoka

 
chalupa zima, autor: Chalupa U Potoka

chalupa zima

 
klouzacka bazen, autor: Chalupa U Potoka

klouzacka bazen

 
chalupa u Potoka, autor: Chalupa U Potoka

chalupa u Potoka

 
 
 

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
49% (314)
 
50% (322)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load