>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

Roubenka Adélka s rozhledničkou Liborka

Jizerské hory

Velké Hamry 685, 468 45

GSM: +420 728 707 725
E-mail: tylinka.sourek@seznam.cz

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 7
Přistýlky: 1
Celkový počet pokojů: 2
Druhy pokojů: 3 lůžkové
Počet 3 lůžkových: 2

Klasifikace: ****
společná koupelna TV ve společenské místnosti možnost vaření konferenční místnost gril, ohniště zahrada, terasa venkovní bazén dětské hřiště / dětský koutek hřiště parkoviště zvířata akceptována
Doplňkové služby: snídaně

Roubenka Adélka nabízí ubytování v obci Velké Hamry v regionu Jizerské hory.

Roubenka Adélka – ubytování:

Roubenka Adélka slouží pro odpočinek až sedmi návštěvníkům.

Dovnitř se vchází chodbičkou na přezutí a odložení lyží do držáků. Za chodbičkou se nachází obytná společenská místnost s kuchyní pro 7 osob. Ve společenské místnosti je televize se satelitem, šatní skříň, dřevěná rohová lavice, selské židle. V Kuchyni najdete všechno potřebné vybavení včetně lednice s mrazákem, myčky nádobí, kuchyňského dřezu, elektrického sporáku se sklokeramickou deskou a el.troubou, automatické pračky, mikrovlnky, kávovaru, varné konvice. V přízemí se ještě nachází koupelna s hydromasážním boxem s rádiem a CD přehrávačem, WC a umyvadlo.

Po dřevěných schodech vystoupáte do prvního patra, kde je další malá společenská místnost se sedačkou a stolečkem (zde je možnost přistýlky). Vedle se nachází druhá koupelna s vířivou vanou a umyvadlem. Vedle této koupelny je další WC. V pravé části prvního patra jsou dva pokoje pro čtyři až šest osob. V pokojích jsou dřevěné stylové postele s nočními stolky. Po dohodě s majitelem lze z druhého patro vystoupat až na rozhledničku, kterou lze v noci rozsvítit, pokochat se krajinou a rozhlédnout se do kraje. Veškeré vybavení je v dřevěném stylovém provedení.

Roubenka Adélka – další služby:

U domu je uzamykatelné parkoviště pro 3 osobní auta, další parkoviště je 50 m u silnice, pro další 3 auta. Pro děti je zde připravené dětské pískoviště a dřevěná prolézačka s houpačkou a lanovým žebříkem. Pro posezení zde slouží pergola a ohniště s grilovacím roštem. V letních měsících slouží k osvěžení bazén "Žížalka" s rozměry 6 x 3 m, který je vyhřívaný tepelným čerpadlem. U bazénu stojí zahradní sušák na prádlo. Pro náruživé sportovce je připraveno 50 m vzdálené minihřiště o rozměru 6 x 16 m s volejbalovými tyčemi na různé kolektivní sporty. Sáně, lyže a jízdní kola je možné uložit do sousedního objektu - chalupy Týlinka.

Fotogalerie

Roubenka Adélka, autor: Libor Śourek

Roubenka Adélka

 
Roubenka Adélka, autor: Libor Śourek

Roubenka Adélka

 
Roubenka Adélka, autor: Libor Śourek

Roubenka Adélka

 
Roubenka Adélka, autor: Libor Śourek

Roubenka Adélka

 
 
 

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
49% (311)
 
50% (314)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load