>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

Hotel Peklo

Jizerské hory

Josefův Důl 960
Josefův Důl, 468 44

GSM: +420 777 181 516
E-mail: info@hotelpeklo.cz

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 70

pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC společná koupelna WiFi možnost vaření gril, ohniště zahrada, terasa vnitřní bazen sauna dětské hřiště / dětský koutek hřiště parkoviště parkoviště pro autobusy zvířata akceptována
Doplňkové služby: plná penze

Typ zařízení: krytý bazén

Rodiče zde mají možnost si užít radost se svými ratolestmi a také si trochu odpočinout. Zde si rodiny vychutnají bezstarostnou pohodu a o úklid se postará hotelová služba. O zabavení dětí se postarají herničky, hřiště a spousta hraček. Hotel je zaměřený pro rodiny s dětmi do šesti let.

Nachází se v chráněné krajinné oblasti Jizerských hor, nad obcí Josefův Důl. Je tu klidné a zdravé prostředí, krásná okolní příroda i služby nabízené hotelem, to vše přispívá ke strávení příjemného a nerušeného pobytu s dětmi. Hotel má čtyři krásně vybavené dětské herny a příslušné potřeby pro děti. Interiér hotelu pro děti příjemně doplňují zábavné panely ve všech prostorách hotelu. V zimě naleznete sjezdovku hned u recepce, letním lákadlem pak je velká soustava dětských hřišť. Celoročně můžete využívat krytý bazén se slanou vodou. Hotel i restaurace jsou nekuřácké. Pitný režim je zajištěn formou aquabaru rozmístěném po hotelu. Je tu také připojení Wi-Fi, parkoviště v areálu hotelu zdarma také zde můžete využít i saunu nebo klubový bazén.

Příloha

Stravování

Vybavení podniku: parkoviště, dětský koutek, wifi, přebalovací pult

Fotogalerie

Hotel Peklo, autor: Archiv hotelu Peklo

Hotel Peklo

 
 
 

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
49% (311)
 
50% (314)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load