>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

Klub lyžařů Turnov

Klub lyžařů Turnov, autor: Klub lyžařů Turnov

Český ráj

Turnov, 511 01

GSM: +420 720 499 988, +420 602 659 829
E-mail: klturnov@klturnov.cz
Web: www.klturnov.cz

Pravidelně připravujeme pro Vaše děti pět lekcí lyžařské výuky a dalšího zdokonalování stylu ve sjezdovém lyžování a snowboardu. Zúčastnit se mohou děti od pěti let.

Lekce probíhají vždy zábavnou formou výuky pod dohledem zkušených lyžařských cvičitelů z řad Klubu lyžařů Turnov a zdravotníků. Všichni rádi předají své zkušenosti a znalosti Vašim dětem tak, abyste v lyžařském areálu vždy poznali pokrok v lyžařské technice Vašich dětí a byli na ně hrdí. Rádi bychom také uvítali nové, mladé členy a zájemce o členství v našem klubu, kteří by mohli vzejít třeba právě z tohoto ročníku VLŠ. Po vstupu do našeho klubu se mohou dále vzdělávat a získávat i mezinárodní profesionální lyžařské licence a také spoustu nových přátel a příjemných společných zážitků v KLT.

Každý rok se snažíme uspořádat lekce pěti po sobě jdoucích sobot v průběhu měsíců ledna a února. Termíny letošního ročníku VLŠ jsou předběžně plánovány, s ohledem na konání jarních prázdnin libereckého kraje.

Výuka je zaměřena na sjezdové lyžování a snowboarding. Aktuální informace o veřejné lyžařské škole získáte na www.klturnov.cz.

Příloha

Fotogalerie

Logo Klub lyžařů, autor: Klub lyžařů

Logo Klub lyžařů

 
 
 

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
49% (311)
 
50% (314)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load