>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

Sportovní areál Na rozcestí, Vratislavice nad Nisou

Areál Na Rozcestí, autor: Lukáš Kájinek

Jizerské hory

Na rozcestí
Liberec, 463 11

GSM: +420 777 710 255
E-mail: narozcesti@sportvratislavice.cz
Web: www.sportvratislavice.cz

Počet kurtů: 1
Další možnosti: občerstvení, parkoviště
Druh kurtů: venkovní

Moderní víceúčelový sportovní areál ve Vratislavicích nad Nisou nabízí hřiště na fotbal, beach volejbal, tenis, basketbal, volejbal.

Součástí areálu je fotbalové hřiště s umělým trávníkem třetí generace, hřiště na plážový volejbal a víceúčelové hřiště pro tenis, basketbal a další sporty s umělým povrchem druhé generace. Povrchy všech hřišť jsou díky kvalitnímu podkladu a odvodnění vhodné pro celoroční provoz.

Fotbalové hřiště

Fotbalové hřiště s umělým trávníkem III. generace se zásypem gumového granulátu (certifikace FIFA). Základní rozměry fotbalového hřiště jsou 30 x 44 m, hřiště je ohraničeno ochranným oplocením typu COREL do výšky 2 m. Za brankami o rozměrech 5 x 2 m je oplocení navýšeno ochrannými sítěmi proti míčům do výšky 6 m. K dispozici jsou 4 přenosné branky o rozměrech 3 x 2 m určené pro hraní na šířku hřiště.

Beach volejbal

Hřiště pro plážový volejbal o rozměrech 8 x 18 m je vyplněno certifikovaným křemičitým pískem. Celé hřiště je ohraničeno ochrannými sítěmi do výšky 3 m. Po hře je hráčům k dispozici venkovní sprcha s ohřevem vody.

Víceúčelové hřiště

Hřiště s umělým trávníkem tloušťky 1,5 cm se zásypem křemičitého písku je určeno pro tenis, basketbal, volejbal, nohejbal aj. Rozměry hřiště jsou 18 x 36 m. Celé hřiště je obehnáno rámovým oplocením typu COREL výšky 3 m, ve spodní části doplněným dřevěným mantinelem s pružnou gumou.

Umělá plocha

V centrální části areálu se nachází hřiště s umělou plochou. Obdélníková plocha o rozměrech 17 x 24 m je k využití po celý rok. V letním období je využívána zejména pro rekreační florbal, hokejbal nebo střílení na hokejovou branku. V zimním období, v případě příznivého - mrazivého počasí, bruslíme na přírodním ledu.

Stolní tenis

K hraní stolního tenisu lze ve sportovním areálu využít jednoho zbrusu nového venkovního stolu s technologií pružného pórovitého betonu s klasickou hrací plochou o rozměrech 274 x 152,5 cm. Zapůjčení pálek a míčků je samozřejmostí.

Pétanque

Společenskou hru pro dvě 1-3 členná družstva zvanou pétanque můžete ve svém volném čase provozovat ve sportovním areálu Na Rozcestí na hrací ploše s pískovým podkladem o rozměrech 11 x 4 m. Výraznou předností tohoto sportu je, že ho může hrát prakticky každý (ženy s muži, starci s dětmi, i tělesně postižení). K dispozici je několik sad koulí k zapůjčení zdarma.

Relax zóna

Pro společné chvíle po sportovních aktivitách je možné ve sportovním areálu využít relaxační zóny v prostoru za hřištěm na beach volejbal. Zde je k dispozici posezení kolem ohniště s možností zapůjčení grilu u správce areálu. Prostor lze využít k oslavě zakončení sezóny sportovními oddíly, stejně jako pro oslavy narozenin se sportovním vyžitím na přilehlých sportovištích.

Šatny a sociální zařízení

Zázemí pro sportovce sportovního areálu poskytují tři šatny. Nedílnou součást šaten tvoří sociální zařízení (toalety a sprchy). K dispozici je občerstvení s otevírací dobou shodnou s provozní dobou areálu.

Otevírací doba

Duben - Září Po - Pá 10:00 - 21:00
So - Ne 9:00 - 21:00
Říjen - Březen Po - Pá 13:00 - 21:00
So - Ne 9:00 - 21:00

Fotogalerie

Areál Na Rozcestí, autor: Lukáš Kájinek

Areál Na Rozcestí

 
Areál Na Rozcestí, autor: Lukáš Kájinek

Areál Na Rozcestí

 
Areál Na Rozcestí, autor: Lukáš Kájinek

Areál Na Rozcestí

 
 
 

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
49% (311)
 
50% (314)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load