>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

Rožany - Kytlice

Rožany

Šluknovsko

Rožany

Trasa procházející od severu k jihu napříč Šluknovským výběžkem.

Cyklotrasa: číslo 211
Délka trasy: 34 km
Obtížnost: střední
Doporučené kolo: horské, trekové

Průběh trasy: Rožany (CZ/D) - Šluknov, rozc. - Staré Křečany - Dymník - Krásná Lípa - Nová Chřibská - Horní Chřibská - Kytlice

Popis trasy: Trasa č. 211 pochází ze severu k jihu napříč Šluknovským výběžkem. Na cestě je několik vrchů, převýšení však není nijak náročné. Trasa začíná na státních hranicí v Rožanech - Sohland a přes Šluknov pokračuje do Starých Křečan, dále do Krásné Lípy, kde pojedete okolo domu Českého Švýcarska (informační centrum), přes Vápenný vrch do Rybniště, Horní Chřibské, Krásného Pole a Kytlic, kde se kříží s trasou č. 21, vedoucí do České Kamenice. Dále se trasa křižuje s trasami č. 3043 (Šluknov), č. 3014 (Staré Křečany), č. 3013 (Krásná Lípa) a č. 3052 (Horní Chřibská), se kterou vede cca 1 km souběžně.

Trasa vede převážně po málo frekventovaných silnicích. Pro její projetí je vhodné trekové či horské kolo. Trasa je výborně značena, fyzická náročnost je střední.

 

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
49% (311)
 
50% (314)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load