>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

Golf club Grabštejn

Golf Club Grabštejn, autor: archiv Golf Club Grabštejn

Lužické hory a Žitavské hory

Chotyně, 463 34

GSM: +420 607 932 216
E-mail: gcg@gcg.cz
Web: www.gcg.cz

Počet jamek: 18
Vybavení: driving range, instruktor, pro shop, půjčovna, půjčovna, půjčovna, restaurace, občerstvení, restaurace, občerstvení

Jedno z golfových hřišť, která umožňují i úplným začátečníkům poznat taje golfové hry a začít ji aktivně provozovat, je golfové hřiště Grabštejn.

Hřiště se nachází v klidné lokalitě 20 km od Liberce v katastru obce Chotyně, poblíž hlavní silnice do Hrádku nad Nisou. Na hřišti je k dispozici půjčovna golfových potřeb a po dohodě je možné si zajistit i služby instruktora. Návštěvníci hřiště se mohou občerstvit na kryté terase s výhledem na hřiště nebo v klubovně golfového klubu.

Golfové hřiště Grabštejn nabízí možnost hry nejen zkušeným golfistům, ale i začátečníkům, kteří si chtějí golfovou hru teprve vyzkoušet. Klidné rodinné prostředí golfového hřiště s mnoha atraktivními místy v blízkém okolí je ideální pro odpočinek a relaxaci. V blízkých penzionech je možné si zajistit ubytování na víkend i na celou dovolenou. Nedaleká vodní nádrž Kristýna nabízí možnost koupání, provozování vodních sportů a plážového volejbalu. Dále je možné využít tenisových kurtů v Hrádku nad Nisou. Okolní příroda Lužických hor nabízí možnost atraktivních pěších a cyklistických výletů a to i do sousedního Polska a Německa.

Zájemcům o členství Golf Club Grabštejn poskytuje výhodné podmínky s množstvím cenových variant a slev pro individuální i rodinné členství. 

Fotogalerie

Golf Club Grabštejn, autor: archiv Golf Club Grabštejn

Golf Club Grabštejn

 
 
 

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
49% (311)
 
50% (314)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load