>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

Šperky z mědi a drahých kovů - Daniela Roudná

Šperky z mědi a drahých kovů - Daniela Roudná

Krkonoše

Arnultovice 80
Rudník, 543 72

GSM: +420 773 631 133
E-mail: original-sperk@seznam.cz
Web: www.original-sperk.cz

Měděné šperky mají příznivý vliv na klouby. Při výrobě je používaná technika Reiki - harmonizace těla i duše. Použitá slitina má obsah mědi 99,8 %, neobsahuje nikl.

Jmenuji se Daniela Roudná a pocházím z malé vesničky Rudník-Arnultovice v Krkonoších. Výrobě šperků a se věnuji od roku 1997. Vystudovala jsem SOU uměleckých řemesel v Praze v letech 1994-7 a dále pokračovala v nástavbovém maturitním studiu na stejné škole v Praze v letech 1997-2000. V roce 2005 byl šperkům z mého atelieru udělen certifikát kvality a jedinečnosti "Krkonoše-originální produkt"

Při výrobě šperků používám tradiční výrobní postupy a veškeré mé produkty jsou ručně vyrobené a puncované příslušnými puncovními značkami. Mezi moje nejoblíbenější nejpoužívanější techniky patří filigrán, který jsem upravila do osobitého stylu. Většinu šperků prokládám drahokamy. V některých kolekcích používám také kubickou zirkonii od Swarovski. Díky individuálnímu přístupu jsem získala mnoho spokojených klientů. 

Nejen při výrobě šperků používám techniku REIKI. 

 

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
49% (311)
 
50% (314)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load