>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

Move Energy

Move Energy - aerobic, autor: Move Energy

Český ráj

Náměstí Míru 27
Mladá Boleslav, 293 01

Telefon: +420 777 936 780
E-mail: info@moveenergy.cz
Web: www.moveenergy.cz

Vybavení: fitness, dětský koutek
Služby: instruktor, prodej výživy, vedené hromadné cvičení

Jedno z největších mladoboleslavských aerobních studií leží přímo v centru města. Pestrost programu zaručuje velmi kvalitní služby. Poskytují cvičení - Aerobik, Stepy, Bodystyling, Tae-bo, Bosu, Pilates, PowerJoga, Orient.tance, dětské a juniorské kurzy cvičení, cvičení rodičů s dětmi, dětský koutek.

Kromě standardního aerobicu se zde cvičí:

BOSU - jakékoliv cvičení, které lze provádět na zemi, se může cvičit na BOSU BALANCE TRAINER.

RANNÍ POWER JÓGA - dynamický styl cvičení jógových pozic, Vás posílí, protáhne i uvolní. Zvýší Vaši odolnost proti stresu a nastartuje do nového dne.

BODY BALANC - RELAX CVIČENÍ - zdravotní cvičení v pomalém tempu, zaměřené na odstranění bolestí zad a svalových disbalancí, lepšení kloubní pohyblivosti a relaxaci, vhodné pro ženy i muže všech věkových kategorií.

BODYSTYLING - celkové formování postavy, posilování hlavních svalových skupin ve středním tempu s využitím náčiní (gumičky, činky, overball). Vhodné pro všechny, nebojte se činek, pomocí nichž vymodelujete celé tělo.

PILATES - Pilates technika propracovává tělo jako celek s důrazem na precizní provedení cviků.

POWER JÓGA - nehledejte v power józe jógu, ale cvičební styl. Je založena na pravidelném opakování jógových sestav,jež jsou dynamicky zařazeny za sebou a které komplexně procvičí celé tělo, zlepšují fyzickou kondici a duševní koncentraci a tudíž přispívají k obnovení životní energie

P-CLASS: P-CLASS je vytrvalostně silový aerobik se střední intenzitou zatížení na normování problémových partií od pasu dolů (břicho, hýždě, stehna). Slouží tedy k tvarování postavy posilováním buď bez náčiní nebo pomocí lehkých činek, gumiček, overballů a rehabil. balónů). Na závěr každé lekce je zařazen strečink, který je velmi důležitou součástí cvičení.

Tae-bo: je opravdu velmi účinný sportovní systém,který nejen redukuje tělesnou hmotnost,ale zvyšuje svalovou sílu, je zábavou a upevňuje vůli. Mění také náš postoj ke stresu a problémům každodenního života, motto zní: get fit - lose weight-have fun- be strong

STEP AEROBIK - step aerobik je velmi účinná forma vytrvalostně silového tréninku střední až vysoké intenzity zatížení. zakládá se na vystupování na stupínek o výšce 15-30cm vysoký.

DĚTSKÝ AEROBIK - dětský aerobik rozdělujeme do věkových kategorií.

Aerobní studio pro vás připravuje velkou novinku ve světě sportu H.E.A.T. PROGRAM - High Energy Aerobic Training nebo-li Aerobní cvičení s vysokým energetickým výdejem. Vychází ze základního lidského pohybu - chůze. Chůze a nebo běh se vykonává na specielních běžeckých pásech MAXERRUNNER, které jsou poháněny pouhou lidskou energií. Lekce probíhá pod vedením instruktora, za doprovodu motivační hudby. Skupinové cvičení, při kterém účinně spalujete tuky, trénujete kardio systém a zapojíte všechny svalové skupiny. Kdo se bojí sestav při aerobním cvičení, tak tady se jich bát nemusí a dělá totéž. Jak už jste četli, při aerobním tréninku zaměstnáváte a zapojujete všechny svalové skupiny a není tomu jinak ani u H.E.A.T PROGRAMU.

H.E.A.T. PROGRAM je určen pro všechny věkové skupiny. Nezáleží na věku, protože chůzi zvládne každý. Zapojíte všechny svaly na svém těle, spálíte kalorie a psychicky si odpočinete.

Cvičení rodičů s dětmi
Centrum orientálního tance
Dětské hřiště
Občerstvení

Příloha

Fotogalerie

Move Energy - aerobic, autor: Move Energy

Move Energy - aerobic

 
Move energy - běžící pásy, autor: Move Energy

Move energy - běžící pásy

 
Move energy, autor: Move Energy

Move energy

 
Move energy, autor: Move Energy

Move energy

 
 
 

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
49% (312)
 
50% (314)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load