>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

Autokemp Hamr na Jezeře

Lužické hory a Žitavské hory

Školní ul.
Hamr na Jezeře, 471 28

GSM: +420 724 807 593
E-mail: obec@obechamr.cz

Kapacita

Kapacita chatek: 44
Druhy chatek: 4 lůžkové
Počet chatek celkem: 11
Počet 4 lůžkových chatek: 11

Sportovní vyžití

Sportovní vyžití: koupání, rybaření, vodní sporty, plážový volejbal, tenis, stolní tenis, petanque, minigolf, půjčovna lodí

Vybavení kempu

Vybavení kempu: recepce restaurace elektřina obchod hřiště, sportoviště dětské hřiště ohniště toalety sprchy pitná voda teplá voda bezbariérový přístup

Vybavení chatek

Vybavení chatek: elektřina lůžkoviny

Autokemp Hamr na Jezeře poskytuje ubytování v krásném klidném prostředí borového lesa, poblíž Hamerského jezera v regionu Máchův kraj.

Autokemp Hamr na Jezeře - ubytování, stravování:

Lesní Autokemp Hamr na Jezeře se nachází poblíž Hamerského jezera (56 ha) v krásném a  klidném prostředí borového lesa. Sociální zařízení s teplou vodou v místě je samozřejmostí.

Hamerské jezero je od autokempu vzdáleno necelých 100 metrů a návštěvníci si mohou během letních dnů užívat vodní aktivity v čisté a průzračné vodě nebo relaxovat na písečné pláži, která je dlouhá téměř 300 metrů. Čistá voda v jezeře je udržována přirozeně, bez přítomnosti jakékoliv  chemie, pouze díky přírodním nedalekým prameništím s přirozenou regulací přítoku a odtokových poměrů. Díky tomu nevykazuje v letních měsících přítomnost tolika obávaných sinic.

Autokemp Hamr na Jezeře - aktivity:

Hamr na Jezeře vám nabízí ideální klidnou rodinnou dovolenou s možností koupání, vodních sportů, turistiky a cykloturistiky, rybaření, houbaření či horolezectví v Děvínském revíru.

V okolí kempu je možné navštívit řadu volně přístupných kulturních a přírodních památek. Za pozornost stojí zřícenina hradu Děvín či skalního hradu Stohánek, který byl sídlem zbojníků a poustevníků), dále Skalní divadlo (se Schwardswaldskou kamennou bránou - malou sestrou Pravčické brány), přírodní Chrastenský vodopád, Schachstain (ukázka dobývání železné rudy v Hamru se zachovalou původní šachtou), Malý a Velký Jelení vrch s úchvatným rozhledem do okolí, rašeliniště Černý rybník se spoustou chráněných rostlin a živočichů, vrch Stříbrník se šestibokými čedičovými hranoly, Široký kámen a další.

V okolí Hamru na Jezeře byl vybudován modrý turistický naučný okruh, spojující všechny přírodní památky v okolí. V sousední Stráži pod Ralskem je možno vyzkoušet vodní lyžování na závěsném vleku..

Otevírací doba

Květen - Září --

Parkování

Parkování: parkování u chatky, parkování u stanu

Fotogalerie

Pláž, autor: Milan Dvořák

Pláž

 
Pláž, autor: Milan Dvořák

Pláž

 
Sociální zařízení, autor: Z archivu obce Hamr na Jezeře

Sociální zařízení

 
Velká chata, autor: Z archivu obce Hamr na Jezeře

Velká chata

 
 
 

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
49% (311)
 
50% (314)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load