>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

Městské koupaliště Mladá Boleslav

Koupaliště Mladá Boleslav

Český ráj

Kollárova 3 / 261
Mladá Boleslav, 293 01

Telefon: +420 725 886 900, +420 703 434 264
E-mail: zorkler@saramb.cz
Web: www.saramb.cz

Typ zařízení: aquapark, venkovní koupaliště
Vyžití: brouzdaliště, dětský bazén, vířivka, tobogán, skokanský můstek, vodní atrakce, termální bazén
Vybavení: kabiny, převlékárny, sprchy, WC, občerstvení, restaurace, plavčík
Možnosti sportovního vyžití: hřiště, kuželky. bowling, minigolf, stolní tenis, plážový volejbal

Areál koupaliště nabízí možnosti vyžití pro všechny věkové skupiny návštěvníků a to především ve vodě, ale i na souši. Vodní plochy jsou vyhřívané a voda tak má trvale 26 C. Díky tomu je možné využití bazénů i v případě chladnějšího počasí. Areál koupaliště je možno rozdělit do čtyř částí vodní svět, dětské hřiště a sportovní hřiště, písečnou pláž s nafukovací trampolínou a občerstvení. Do celého areálu koupaliště je zákaz vstupu psů.

Vodní svět

je tvořen nově zrekonstruovaným multifunkčním bazénem, rodinným bazénem a brouzdalištěm. Multifunkční bazén nabízí spoustu atrakcí jako např. více jak60 m dlouhý tobogán, skokanské můstky, šest plaveckých 25 m dlouhých drah, vodní clonu, bublery, chrliče, divokou řeku, vodní lávku a v neposlední řadě v ČR ojedinělou atrakci a to speciální vodní věž Aqua Towera mnoho dalších. Ochoz multifunkčního bazénu tvoří čistá zóna ze zámkové dlažby se spoustoulehátek a slunečníků a přímým přístupem k nově vybudovanému plážovému baru, kde jsou pro návštěvníky připraveny koktejly dle jejich výběru a chuti.

Rodinný bazén

Bazén s výškou vodní hladiny od 0,5 m do 1,50 m nabízí především odpočinek a relaxaci, ale i možnost vyžití na uzavřené skluzavce pro starší děti a dospělé a na malých skluzavkách podoby draka nebo slona pro malé děti. Ochoz rekreačního bazénu tvoří čistá zóna ze zámkové dlažby, přístupná přes brodítka se sprchami. V čisté zóně jsou k dispozici návštěvníkům plážová lehátka a půjčovna různých podpůrných prostředků pro plavání. Pro nejmenší jsou připravena dvě nerezová brouzdaliště s fontánkou, mini vodním jezem, skluzavkou ve tvaru brontosaura a vodotryskem podoby delfína. K bazénu rovněž náleží jednoduché, leč funkční převlékárny a uzamykatelné skříňky pro uložení odložených věcí.

Multifunkční hřiště

Dětské hřiště a sportovní hřiště nabízí zábavu pro všechny věkové skupiny. Dětské hřiště je vybaveno houpačkami a domečkem s pískovištěm pro nejmenší návštěvníky, věží s prolézačkami pro starší děti a dominantu hřiště tvoří dřevěná loď s kormidlem, prolézačkami a dalšími možnostmi zábavy. Pro maminky skýtá dostatečné množství laviček. Tato část koupaliště je otevřena celoročně. Sportovní hřiště jsou trojího typu a sice hřiště na minikopanou, hřiště na plážový volejbal a hřiště na badminton. Všechna jmenovaná hřiště včetně dětského jsou volně přístupná a to i v období mimo koupací sezónu. V areálu hřišť jsou rovněž instalovány ruské kuželky, dva stoly pro stolní tenis a opodál u občerstvení dvě dráhy na minigolf. Sportovní náčiní je možno zapůjčit zdarma v půjčovně, která je součástí čisté zóny rekreačního bazénu. Součástí areálu je dále písečná pláž s jemným, bílým, křemičitým pískem anafukovací trampolínou o rozměrech 10 x 16 m určenou pro všechny věkové skupiny návštěvníků.

Dětský klub

Na prázdniny je pro děti připraven dětský klub v příjemném prostředí mladoboleslavského koupaliště. Rodiče budou moci svěřit své děti do rukou zkušených instruktorů každý všední den od 8:30 do 20:30 po celé letní prázdniny. V dětském klubu budou moci být děti od 5 do 12 let, pro které bude připraven bohatý program plný vodních radovánek, sportovních her, společenských her, malování atd. Cena dětského klubu je 150Kč za vstup dítěte a 180 Kč za stravu během celého dne včetně pitného režimu. Podmínkou přijetí je rodičovský podpis „Dokumentu o přijetí“, který obsahuje informace o dítěti a jehož součástí je i Souhlas se zpracováním osobních údajů /GDPR/.

Občerstvení

je možno zakoupit v bufetu, který je součástí areálu, nabízí studené i teplé pokrmy, teplé a studené, nealkoholické i alkoholické nápoje, zmrzlinu a cukrovinky. Občerstvení je vybaveno pohodlným posezením se slunečníky. V areálu je také plážový bar s nabídkou atraktivních osvěžujících alkoholických, či nealkoholických koktejlů.


Příloha

Otevírací doba

Provozní doba celého areálu koupaliště v koupací sezóně: 9.00 – 19.00 hodin Provozní doba – noční koupání: 19.30 – 23.30 hodin (pouze po dobu letních prázdnin!!!) Provozní doba – dětský klub: 8.30 – 20.30 hodin ve všední dny po dobu letních prázdnin. Nástup dětí nejdéle do 9 hod. nebo po předchozí dohodě déle. komentář: Vážení rodiče, kapacita dětského klubu je omezená a v případě předem hlášených dětí se může stát, že v danou chvíli se zdá být nižší počet, ale je třeba počítat s již předem hlášenými dětmi. Tj. v daném okamžiku nemusí být klub naplněn, ale rezervované místo je bráno jako místo obsazené pokud není telefonicky popř. osobně zrušeno. Provozní doba Víceúčelového hřiště mimo koupací sezónu: duben – září 9.00 – 20.00 hodin říjen – březen 9.00 – 17.00 hodin – Víceúčelové hřiště je součástí areálu městského koupaliště.

Vstupné

Celodenní vstupné
Plné vstupné:100,00 CZK
Dětské vstupné:63,00 CZK pro děti do 15 let
Seniorské vstupné:63,00 CZK
Dětský klub na Koupališti
Dětské vstupné:150,00 CZK pro děti do 12 let
Dětské hřiště a sportoviště
Dětské vstupné:10,00 CZK
Noční koupání (19:30 hod – 23:30 hod):
Plné vstupné:63,00 CZK
Odpolední koupání (Po – Pá 16:00 hod – 19:00 hod):
Plné vstupné:50,00 CZK

Fotogalerie

Koupaliště Mladá Boleslav

Koupaliště Mladá Boleslav

 
Koupaliště Mladá Boleslav

Koupaliště Mladá Boleslav

 
noční koupání

noční koupání

 
noční koupání

noční koupání

 
 
 

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
49% (311)
 
50% (314)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load