>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

Penzion a hospůdka Křížky

Hospůdka a penzion Křížky, autor: SUNDISK s.r.o.

Český ráj

Křížky 273
Malá Skála, 468 22

GSM: +420 775 580 388, +420 485 100 500
E-mail: ubytovani@penzionkrizky.cz, info@sundiskfamily.cz
Web: www.penzionkrizky.cz

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 42
Celkový počet pokojů: 7
Druhy pokojů: 3 lůžkové, 4 lůžkové, vícelůžkové, apartmá
Počet 3 lůžkových: 1
Počet 4 lůžkových: 1
Počet vícelůžkových: 6
Počet apartmá: 2

Cyklisté vítáni: ANO
pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC společná koupelna WiFi možnost vaření konferenční místnost gril, ohniště zahrada, terasa vybavení pro školení taneční parket sauna dětské hřiště / dětský koutek půjčovna kol půjčovna sportovních potřeb parkoviště zvířata akceptována bezbariérový přístup
Doplňkové služby: snídaně polopenze plná penze konferenční služby

Penzion a hospůdka Křížky se nachází na samém okraji stejnojmenné osady, patřící k Malé Skále. Hned vedle penzionu protéká řeka Jizera, která je hojně, zejména v letních měsících, využívána vodáky.

Ubytování v nově zrekonstruovaném penzionu je svým zaměřením určeno pro rodiny s dětmi, školy, třídní kolektivy a také firmy. Krom klasických pokojů s vlastním sociálním zařízením na chodbě jsou v penzionu dva plně vybavené apartmány pro 4-6 osob, s kuchyňkou a lednicí.

Součástí penzionu je samostatná restaurace s moderně vybavenou kuchyní, která nabízí plnou penzi, polopenzi, případně snídaně či hotová a minutková jídla.

Okolo penzionu, přímo podél toku řeky Jizery, vede nově postavená stezka Greenway Jizera, která je ideální pro rodinné výlety na kolech, koloběžkách či in-line bruslích. Od penzionu k vodě je rozkládá zahrada s ovocnými stromy a magnoliemi. Najdete tu i ohniště s lavicemi na opékání buřtů, gril pro odpolední barbeques a k dispozici je i rovná travnatá plocha pro relax, badminton nebo třeba petanque. Je zde i dětské hřiště, do kterého je umístěn i malý dětský lanáček - dřevěná atrakce pro děti.

Penzion nabízí pohodové posezení u piva či možnost zastávky na trase z Dolánek nebo z Malé Skály na zmrzlinu.

Pro školy, firmy nebo rodiny s dětmi

Pokoje v penzionu jsou dvou a více lůžkové s vlastním sociálním zařízením, WC a koupelnou. Penzion je také vybaven dvěma apartmány pro 4 až 6 osob. Celková kapacita penzionu je 39 osob.

Ve spodním patře penzionu se nachází restaurace s denním provozem pro stezku Greenway Jizera, velká společenská místnost vybavená audio-videotechnikou, vhodnou pro konference, meetingy, školení, nebo mini wellness v podobě sauny a místnosti pro masáže.

Můžeme kdykoliv!

Přijet můžete nejen v létě, ale pokoj si lze rezervovat kdykoli během roku. Zvláště žádaným termínem jsou dny kolem Silvestra, vánočních prázdnin a jarních prázdnin z důvodu dobré dostupnosti lyžařských středisek v Jizerských horách. V jarních měsících, kdy proudí v Jizeře velké množství vody, je ideální pro splutí na kanoi, raftu či kajaku. Využijte možnosti, které nabízí půjčovna lodí Jizera v centru Žlutá plovárna.

Služby

Součástí nabídky služeb Penzionu a hospůdky Křížky je půjčovna lodí, půjčovna koloběžek a půjčovna in-line bruslí - Žlutá plovárna. Dále zajišťujeme drobný servis a opravy pro návštěvníky stezky Greenway Jizera. Také si zde můžete vypůjčit cokoliv ze širokého sortimentu půjčovny sportovních potřeb (míče, mapy, stolní tenis, badminton, petague a další).

Příloha

Fotogalerie

Hospůdka a penzion Křížky, autor: SUNDISK s.r.o.

Hospůdka a penzion Křížky

 
Hospůdka a penzion Křížky, autor: SUNDISK s.r.o.

Hospůdka a penzion Křížky

 
Hospůdka a penzion Křížky, autor: SUNDISK s.r.o.

Hospůdka a penzion Křížky

 
Hospůdka a penzion Křížky, autor: SUNDISK s.r.o.

Hospůdka a penzion Křížky

 
Hospůdka a penzion Křížky, autor: SUNDISK s.r.o.

Hospůdka a penzion Křížky

 
 
 

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
49% (311)
 
50% (314)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load