>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

Chalupy Libošovice

Český ráj

Libošovice 9
Libošovice, 507 44

Telefon: +420 493 571 226
GSM: +420 730 654 266
E-mail: jiri.mikulik@seznam.cz

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 18
Přistýlky: 2
Celkový počet pokojů: 5
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové
Počet 2 lůžkových: 1
Počet 3 lůžkových: 2
Počet 4 lůžkových: 2

pokoj s vanou / sprchou společná koupelna možnost vaření gril, ohniště zahrada, terasa venkovní bazén parkoviště parkoviště

V nabídce jsou dva objekty: stylově, nově zrekonstruovaná chalupa a novostavba s velkou oplocenou zahradou a bazénem leží na krásném a klidném místě v turisticky atraktivní lokalitě v ČESKÉM RÁJI v trojúhelníku HUMPRECHT, KOST, TROSKY v malé vesničce LIBOŠOVICE na TRASE turistických a cyklistických stezek, přímo ideální pro rodinnou dovolenou. Hustá síť značených turistických tras nabízí nekonečné možnosti k pěším vycházkám a cyklovýletům.

Dovolujeme si Vám nabídnout dva objekty o celkové kapacitě 18 lůžek, CHALUPU pro 11 osob a NOVOSTAVBU pro 7 osob.

V CHALUPĚ s ubytovací kapacitou pro 11 osob ve vstupní HALE se spoustou květin se nachází posezení u krbových kachlových kamen a velká fontána. V PRVNÍ LOŽNICI jsou čtyři samostatná lůžka. Ve DRUHÉ LOŽNICI jsou čtyři samostatná lůžka. Ve TŘETÍ LOŽNICI je k dispozici velké manželské letiště + 1 přistýlka- rozkládací křeslo. V ložnicích jsou nainstalovány el. přímotopy. KUCHYŇ s jídelním koutem je vybavena moderně: mikrovlnná trouba s grilem, varná konvice, mixér, šlehač, velká lednice s mrazákem, 2x plotýnkový vařič, nádobí a velká plotnová kamna. V KOUPELNĚ je sprchový kout a WC.

V NOVOSTAVBĚ s ubytovací kapacitou pro 7 osob je dispozice: 3+kk, koupelna vč. WC, a další samostatné WC v přízemí. Ve vstupní hale s krbovými kachlovými kamny se nachází jídelní kout a sedačka- přistýlka. Kuchyň je vybavená moderně : lednice s mrazákem, mikrovlnná trouba, dvouplotýnkový vařič, varná konvice, nádobí. V patře v každé ložnici je vždy manželské lůžko a jedno lůžko samotné. Jsou zde k dispozici el. přímotopy. Vzhledem k nízkoenergické povaze domu jsou spotřeby dřeva a el. energie velmi nízké.

Ve velké OPLOCENÉ ZAHRADĚ se nachází částečně zapuštěný BAZÉN 3,6 m se zahradní SPRCHOU, POSEZENÍM POD SLUNEČNÍKEM s plastovým nábytkem (stůl + 4 židle + 2 lehátka na opalování), HOUPACÍ LAVICÍ a kvetoucí dřevěnou zástěnou. DRUHÉ POSEZENÍ, dřevěné je pod PERGOLOU se 2 přenosnými GRILY na dřevěné uhlí nebo dřevo, hned vedle malého ZAHRADNÍHO JEZÍRKA s vodotryskem a zlatými rybkami. TŘETÍ POSEZENÍ POD SLUNEČNÍKEM je na terase u novostavby. Za pergolou je natažena HOUPACÍ SÍŤ. Venkovní prostor je vhodně doplněn několika PÍSKOVCOVÝMI KORYTY s okrasnými a vodními rostlinami. Dominantou dvora jsou dvě vzrostlé STOLETÉ LÍPY. Několik dalších ovocných stromů: třešeň, švestky, jabloně a záhon jahod neujde pozornosti hlavně těch menších.

Když hry, tak pro všechny. Létající talíře, šipky, petanque, soft tenis, badminton, kroket v ceně pobytu. 2 OTOČNÉ SUŠÁKY na prádlo, ÚSCHOVNA KOL nebo běžek, PARKOVÁNÍ NA POZEMKU- 6 míst, jsou samozřejmostí. Máte zaručeno soukromí, jednotlivé objekty s nikým cizím nesdílíte.

PSA NEPOVOLUJEME a v OBJEKTECH SE NEKOUŘÍ.

Přijeďte si k nám odpočinout a užít svou jistě zaslouženou dovolenou. Těšíme se na Vás a děkujeme za Vaši důvěru v naše služby a věříme, že již brzy rozšíříte řady našich spokojených hostů.

Příloha

Fotogalerie

chalupa s bazénem, autor: Jiří Mikulík

chalupa s bazénem

chalupa s bazénem
 
chalupa, autor: Jiří Mikulík

chalupa

 
chalupa, autor: Jiří Mikulík

chalupa

 
chalupa, autor: Jiří Mikulík

chalupa

 
chalupa interiér, autor: Jiří Mikulík

chalupa interiér

 
chalupa interiér, autor: Jiří Mikulík

chalupa interiér

 
chalupa, autor: Jiří Mikulík

chalupa

 
novostavba

novostavba

 
novostavba

novostavba

 
novostavba

novostavba

 
novostavba

novostavba

 
Libošovice, autor: Jiří Mikulík

Libošovice

Libošovice
 
 
 

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
49% (312)
 
50% (317)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load