>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

Rekreační zařízení ARA

Český ráj

Vranové 2. díl 168
Malá Skála, 468 22

GSM: +420 603 547 272
E-mail: ales@ara-agentura.cz

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 160
Celkový počet pokojů: 2
Druhy pokojů: vícelůžkové
Kapacita chatek: 40
Druhy chatek: 4 lůžkové
Počet 4 lůžkových chatek: 10

pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC společná koupelna TV ve společenské místnosti WiFi možnost vaření konferenční místnost gril, ohniště zahrada, terasa vybavení pro školení taneční parket hřiště půjčovna kol půjčovna sportovních potřeb parkoviště parkoviště
Doplňkové služby: snídaně polopenze plná penze konferenční služby

Rekreační zařízení ARA leží na okraji obce Malá Skála, která je perlou Českého ráje, na úpatí Vranovského hřebene, při silnici směrem na Frýdštejn. Nachází se v krásné přírodě a pestrém terénu. Lokalita je ideální pro mnoho rekreačních, sportovních a outdoorových aktivit (pěší turistika, cykloturistika, vodáctví, rekreační horolezectví apod.

NABÍDKA a CENÍK RAFTŮ a dalších OUTDOOROVÝCH AKTIVIT

V blízkosti se nachází zřícenina hradu Vranova, hrad Frýdštejn, vyhlídka Panteon, Suché skály, skalní město u Kalicha, Klokočí (jeskyně Amerika), Dlaskův statek, Boučkův statek, přírodní koupaliště v Malé Skále na řece Jizeře, umělé koupaliště na Frýdštejně, z větších měst pak město Turnov a Železný Brod.

RZ ARA v Malé Skále je možné využít nejen na akce pro děti: školy v přírodě, školní výlety, různé skupinové pobyty (sborů, sportovních a dalších dětských kolektivů), ale i pro dospělé. Nabízíme pořádání rodinných oslav, podnikových akcí, teambuildingů apod.

OBJEDNÁVKA POBYTU A SLUŽEB

V RZ ARA pořádáme letní a podzimní tábory pro děti.

Vybavení RZ ARA: v areálu je Vám k dispozici: WiFi připojení k internetu, parkování zdarma, kryté sociální zařízení (záchody, umývárny a sprchy), lednička, mikrovlnná trouba, elektrický vařič, varná konvice a nádobí. Volně přístupné je hřiště na míčové hry, volejbalové hřiště, stůl na stolní tenis a ohniště. V jídelně je k dispozici televize. Na místě je možno zapůjčit OB mapu + buzoly a lampiony, různé sportovní pomůcky (míče, Kin-ball, frisbee atd.) vzduchovky s terči a diabolkami, gps přístroje a stolní hry za mírný poplatek. Dále máte možnost zakoupení různých cukrovinek,chlazených i teplých nápojů (káva,alko,nealko a podobně), pohledů, suvenýrů apod.

Příloha

Fotogalerie

Rekreační zařízení ARA, autor: ARA-AGENTURA s.r.o.

Rekreační zařízení ARA

 
Rekreační zařízení ARA, autor: ARA-AGENTURA s.r.o.

Rekreační zařízení ARA

 
Rekreační zařízení ARA, autor: ARA-AGENTURA s.r.o.

Rekreační zařízení ARA

 
Tábory, Rekreační zařízení ARA, autor: ARA-AGENTURA s.r.o.

Tábory, Rekreační zařízení ARA

 
 
 

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
49% (312)
 
50% (314)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load