>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

Bowling & Billiard club Turnov

BB Club Turnov

Český ráj

Žižkova 1499
Turnov, 511 01

GSM: +420 732 531 515
Web: www.bowlingturnov.cz, www.facebook.com/bowling.turnov/

Počet drah: 4

Minutková kuchyně - steaky, saláty, ryby a další speciality. Velký výběr míchaných drinků, česká i zahraniční vína. 4 bowlingové dráhy, 10 kulečníkových stolů, 3 bary, wifi zdarma.

V PRVNÍM PODLAŽÍ: naleznete zahrádku s příjemným posezením v zahradních houpačkách, dále celoroční terasu s TV, která je v zimních měsících vytápěna krbovými kamny. Po vstupu do restaurace vás ohromí prostorný bar, dvě bowlingové dráhy, kulečníkový stůl a sezení pro 100 osob. Dále pak krbová kamna a dvě LCD televize vhodné ke sledování sportovních přenosů. V zadní části prvního podlaží naleznete nevýherní simulátory pro malé i velké (autíčka, fotbálek....). Celková kapacita prvního podlaží je 190 osob.

VE DRUHÉM PODLAŽÍ: hned u vstupu naleznete šest kulečníkových stolů, šipky a masivní oboustranný bar. Celé podlaží je řešeno v duchu Jack Daniels, kde se kloubí vůně dřeva s pevností kamene. V zadní části jsou dvě plně klimatizované bowlingové dráhy a příjemné posezení. Dominantou je pavlačové dřevěné schodiště, po kterém přijdete do třetího podlaží.

VE TŘETÍM PODLAŽÍ: jsou čtyři kulečníkové stoly, šachový stůl, dále je zde nově vybudovaný bar a sezení pro 80 osob. Tyto prostory jsou od zbytku restaurace odděleny prosklenou stěnou přes kterou je výhled o patro níže na dvě bowlingové dráhy. Celé podkroví je plně klimatizované a využívané především na firemní akce a večírky.

Personál BB Clubu Vám rád namíchá drink, který si můžete vybrat z rozsáhlé nabídky a když potom dostane chuť k jídlu, připraví pro Vás třeba domácí burger, pizzu, carpaccio, steak, salát, nebo jinou dobrotu.

Příloha

Otevírací doba

Leden - Prosinec Čt 15:00 - 23:30
Pá - So 15:00 - 0:30

Stravování

Kapacita: 320
Vybavení podniku: terasa, zahrádka, salónek, parkoviště, dětský koutek, klimatizace, wifi
Stravenky: ano
Platební karty: ne

Fotogalerie

BB Club Turnov

BB Club Turnov

 
BB Club Turnov

BB Club Turnov

 
BB Club Turnov

BB Club Turnov

 
BB Club Turnov

BB Club Turnov

 
BB Club Turnov

BB Club Turnov

 
BB Club Turnov

BB Club Turnov

 
BB Club Turnov

BB Club Turnov

 
 
 

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
49% (312)
 
50% (317)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load