>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

Penzion a restaurace Staropacká sokolovna

Český ráj

Revoluční 173
Stará Paka, 507 91

Telefon: +420 493 798 806
GSM: +420 724 872 790
Fax: +420 493 798 016
E-mail: info@staropackasokolovna.eu

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 18
Přistýlky: 2
Celkový počet pokojů: 6
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové
Počet 2 lůžkových: 3
Počet 3 lůžkových: 1
Počet 4 lůžkových: 2

pokoj s vanou / sprchou pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC společná koupelna TV na pokoji TV ve společenské místnosti konferenční místnost gril, ohniště zahrada, terasa vybavení pro školení taneční parket vnitřní bazen sauna dětské hřiště / dětský koutek hřiště parkoviště parkoviště parkoviště pro autobusy zvířata akceptována bezbariérový přístup trezor
Doplňkové služby: snídaně polopenze praní, žehlení masáže, rehabilitace

Penzion Staropacká sokolovna poskytuje ubytování v městečku Stará Paka, které se nachází v regionu Český ráj.

V penzionu - restauraci Staropacká sokolovna máte při ubytovávání možnost výběru ze šesti pokojů. Na každém pokoji je televize s více než padesáti evropskými stanicemi a nejméně dvě lůžka. Možnost objednání snídaní podávaných formou švédských stolů.

ubytování:
pokoj č.1.: apartmán, pro 2 - 4 osoby, TV, WC, sprcha
pokoj č.2.: pro 2 osoby, TV, WC
pokoj č.3.: pro 2 - 3 osoby, TV, koupelna, WC
pokoj č.4.: pro 2 osoby, TV, koupena, WC
pokoj č.5.: pro 2 osoby, TV, koupelna, WC
pokoj č.6.: dvoupokoj pro 2 - 5 osob, TV, koupelna, WC

V restauraci s letní zahrádkou si můžete vybrat z více, než 80 druhů jídel, která pro Vás připravuje profesionální kuchařský tým. Možnost grilování čehokoliv dobrého na grilu a pronájmu salonku pro pořádání společenských akcí (svatby, třídní srazy,...).

Součástí penzionu je také relaxační centrum: bazén 2,30m x 7,20m s protiproudem, vířivá vana s perličkovou masáží, finská sauna a minibar s chlazenými nápoji. Návštěva zařízení pouze na základě osobní, či telefonické rezervace (tel.: 493 798 806). Ručník, přezuvky a župan je potřeba mít sebou.

Stará Paka, ležící v půvabném údolí říčky Rokytky, představuje ideální základnu k výletům hned do dvou atraktivních oblastí české republiky: Krkonoš a Českého Ráje.

Do prachovských skal je to jen 25 Km a do Vrchlabí 21 km. A budete-li chtít udělat radost dětem, pak ZOO-Safari ve Dvoře Králové nad Labem, který je vzdálený málo přes půlhodinku autem, je ideálním místem na výlet. To nejhezčí však nemusíte hledat ani v Českém Ráji, ani v Krkonoších, protože ať se vydáte z "paky" kterýmkoliv směrem - na Pecku, Jilemnici, nebo do Lomnice, v každé vesnici objevíte řadu starých roubených chalup podkrkonošského typu s bohatě vyřezávanými lomenicemi. To není skanzen! Většina z těchto, s láskou udržovaných, objektů dosud slouží k rekreačnímu, nebo trvalému bydlení. Mírně zvlněný terén, je vhodný, i pro stále populárnější cykloturistiku. A pro toho, komu by se i cesta, třeba do Kruhu u Jilemnice, ( kde pod číslem 1 stojí jedna z největších roubených staveb v Čechách) zdála namáhavá, máme lahůdku přímo ve Staré Pace - Roubenou chalupu č.p. 22 z 18. století, v níž byla v roce 1790 otevřena první obecná škola. Dnes vzorně opravený objekt, zdobí střed obce.

Fotogalerie

Penzion a restaurace Staropacká sokolovna, autor: Milan Drahoňovský

Penzion a restaurace Staropacká sokolovna

 
 
 

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
49% (311)
 
50% (314)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load