>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

Camping Rovensko

Český ráj

Liščí Kotce 10
Rovensko pod Troskami, 512 63

GSM: +420 608 094 647
E-mail: rezervace@campingvraji.cz

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 40
Kapacita chatek: 40
Druhy chatek: 4 lůžkové
Počet chatek celkem: 10
Počet 4 lůžkových chatek: 10

Sportovní vyžití

Sportovní vyžití: plážový volejbal, stolní tenis, petanque, minigolf

Klasifikace: ****
společná koupelna WiFi možnost vaření gril, ohniště dětské hřiště / dětský koutek hřiště parkoviště zvířata akceptována kreditní karty akceptovány
Doplňkové služby: snídaně polopenze plná penze

Vybavení kempu

Vybavení kempu: recepce restaurace elektřina hřiště, sportoviště dětské hřiště ohniště toalety sprchy kuchyňka pitná voda teplá voda nádobí lednice televize výlevka chemického WC možnost platby kartou

Vybavení chatek

Vybavení chatek: elektřina lůžkoviny

Camping Rovensko nabízí ubytování na klidném místě v srdci Českého ráje, s přímým výhledem na hrad Trosky. Je ideální po všechny, kteří chtějí prožít dovolenou v krásné přírodě a objevovat kulturní a přírodní zajímavosti Českého ráje.

Camping Rovensko

Camping Rovensko se nachází u malebného městečka Rovensko pod Troskami, v nádherné chráněné krajinné oblasti Český ráj. Leží v mírném jižním svahu, na hezkém a klidném místě, s přímým výhledem na dominantu Českého ráje, hrad Trosky. Je to ideální místo jak pro rodiny s dětmi, seniory, tak pro školní skupiny, sportovní soustředění či školení. Camping Rovensko je pro všechny, kteří chtějí prožít dovolenou v kontaktu s krásnou přírodou, objevovat zalesněnou a skalnatou přírodu Českého ráje, ale i jeho pohádkové hrady, zámky a zříceniny. 

Ubytování

Camping nabízí ubytování v plně vybavených mobilních domech, a také v chatičkách. K dispozici je i travnatá plocha pro stany a karavany (vč. elektrické přípojky). 

Volný čas

V campingu je možné vybrat si z široké nabídky volnočasových aktivit - multifunkční travnaté hřiště, beach volejbalové hřiště, dětské hřiště, minigolf, obří venkovní šachy, závěsné ruské kuželky, ohniště, kulečník, stolní tenis atd. Okolní chráněná krajinná oblast Český ráj je ideálním místem pro pěší a cykloturistiku a poznávání kulturních a přírodních zajímavostí - navštívit lze např. Borecké skály s vyhlídkami, hrad Trosky, zámek Hrubá Skála či Prachovské skály. 

Příloha

Parkování

Parkování: centrální parkoviště, parkování u stanu

Fotogalerie

Camping Rovensko, autor: Camping Rovensko

Camping Rovensko

 
Camping Rovensko, autor: Camping Rovensko

Camping Rovensko

 
 
 

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
49% (311)
 
50% (314)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load