>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

Ubytování Zdeněk Tunka

Český ráj

Vranové 1. díl 34
Malá Skála, 468 31

Telefon: +420 483 392 196
GSM: +420 777 312 031
E-mail: tunka.zdenek@seznam.cz

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 28
Celkový počet pokojů: 12
Druhy pokojů: apartmá
Počet apartmá: 5

TV ve společenské místnosti konferenční místnost gril, ohniště zahrada, terasa vybavení pro školení dětské hřiště / dětský koutek půjčovna sportovních potřeb parkoviště zvířata akceptována
Doplňkové služby:

Ubytování Zdeněk Tunka jsou tři objekty, které nabízejí ubytování bez přítomnosti majitele, umístěné v klidné části obce Malá Skála, v krásném turistickém regionu Český ráj.

Majitel nabízí ubytování ve třech domech apartmánového typu, pro 2–6 osob v jednom apartmánu, umístěné v klidné části obce Malá Skála. K ubytování si můžete vybrat Domek s kapacitou 6 lůžek, Dům se dvěma apartmány I s kapacitou 12 lůžek a Dům se dvěma apartmány II s kapacitou 10 lůžek. Objekty jsou od sebe vzdáleny přibližně 100 m a jsou určeny k celoroční rekreaci s možností parkování přímo u domu, s posezením na zahradě a grilováním. Úschova kol je zajištěna.

Dům se dvěma apartmány I.

Apartmán P (26 osob)

Apartmán "P" má okna orientovaná na vyhlídku Pantheon, v přízemí je předsíň se samostatným WC a umyvadlem a hlavní obytná místnost s plně vybaveným kuchyňským koutem (lednice, sklokeramická deska 4 plotýnky, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, nádobí a vše potřebné v kuchyni). Dále je v obytné místnosti jídelní stůl, sedací souprava, televize, krbová a akumulační kamna a přímý vstup na terasu (zahradu). Z obytné místnosti je otevřené dřevěné schodiště do prvního patra, kde jsou 3 ložnice (3x2 lůžka) a prostorná koupelna se sprchovým koutem a WC.

Apartmán S (26 osob)

Apartmán "S" má okna orientovaná na dominantu obce Malá Skála - Suché skály. V přízemí je předsíň se samostatným WC a umyvadlem a hlavní obytná místnost s plně vybaveným kuchyňským koutem (lednice, sklokeramická deska 4 plotýnky, mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, nádobí a vše potřebné v kuchyni). Dále je v obytné místnosti jídelní stůl, sedací souprava, televize, krbová a akumulační kamna a přímý vstup na terasu (zahradu). Z obytné místnosti je otevřené dřevěné schodiště do prvního patra, kde jsou 3 ložnice (3x2 lůžka) a prostorná koupelna se sprchovým koutem a WC.

Pro oba apartmány je k dispozici velká oplocená zahrada (cca 1.600 m2), s možností parkování za plotem. Na zahradě je postavena zastřešená pergola z části uzavřená určená pro úschovu kol a druhá část je otevřená. Vedle pergoly je zashradní gril z pískovcových kamenů, v rohu zahrady je malé dětské pískoviště.


Dům se dvěma apartmány II.

Apartmán A (2–5 osob)

Přízemí - obytná místnost, vybavený kuchyňský kout, jídelní kout, sezení u TV (SAT), krbová kamna. V přízemí samostatné WC. Patro – 2 ložnice (2+3 lůžka), koupelna s WC.

Apartmán B (2–5 osob)

Přízemí – obytná místnost, vybavený kuchyňský kout, jídelní kout, sezení u TV (SAT), krbová kamna a vchod na venkovní terasu. V přízemí samostatné WC. Patro – 2 ložnice (2+3 lůžka), vchod na balkón, koupelna s WC.

Posezení na zahradě pro oba apartmány, možnost úschovy kol. Parkování přímo u domu.


Domek - chalupa pro 2–6 osob

Objekt se nachází v blízkosti domu majitele. V přízemí je obytná místnost s vybaveným kuchyň. koutem (lednice, rychlovar. konvice, překapávač, dvouplotýnkový vařič, nádobí), kachlová kamna, akumnulační kamna, televize, sezení, eventuálně spaní pro dvě osoby. V předsíni je koupelna s WC. V horním patře je ložnice - 4 lůžka. Možnost posezení před domkem, grilování.


Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi, páry i skupiny lidí.
Cena: 300500,-Kč/den/os (podle počtu ubytovaných osob a zvoleného objektu).
V ceně není započten turistický poplatek obecnímu úřadu 20,-Kč/den/dosp.os
Letní prázdniny - pouze týdenní pobyty SO-SO.

Příloha

Fotogalerie

Ubytování Zdeněk Tunka, autor: Zdeněk Tunka

Ubytování Zdeněk Tunka

 
Ubytování Zdeněk Tunka, autor: archiv Ubytování Zdeněk Tunka

Ubytování Zdeněk Tunka

 
Ubytování Zdeněk Tunka

Ubytování Zdeněk Tunka

 
Ubytování Zdeněk Tunka

Ubytování Zdeněk Tunka

 
Ubytování Zdeněk Tunka

Ubytování Zdeněk Tunka

 
Ubytování Zdeněk Tunka

Ubytování Zdeněk Tunka

 
Ubytování Zdeněk Tunka

Ubytování Zdeněk Tunka

 
Ubytování Zdeněk Tunka

Ubytování Zdeněk Tunka

 
Ubytování Zdeněk Tunka

Ubytování Zdeněk Tunka

 
archiv Ubytování Zdeněk Tunka

archiv Ubytování Zdeněk Tunka

 
 
 

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
49% (312)
 
50% (314)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load