>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

Pension Holzinger

Krkonoše

Krkonošská 267
Janské Lázně, 542 25

GSM: +420 775 156 962
E-mail: pension@holzinger.cz

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 16
Druhy pokojů: apartmá
Počet apartmá: 2

pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV na pokoji WiFi možnost vaření gril, ohniště vybavení pro školení parkoviště zvířata akceptována

Pension Holzinger se nachází v Janských Lázních v Krkonoších. Leží v klidné vilové části Janských Lázni, přibližně 200 metrů od dolní stanice kabinové lanové dráhy na Černou horu v nadmořské výšce 700 m.

Celková kapacita objektu je 16 lůžek. K dispozici jsou dva apartmány, jeden s kapacitou 12 lůžek a druhý samostatný čtyřlůžkový.

  • Velký dvanáctilůžkový apartmán v prvním patře domu nabízí tři čtyřlůžkové pokoje, dvě koupelny, dvě toalety a společnou plně vybavenou kuchyň (elektrický čtyřplotýnkový sporák s troubou, mikrovlnná trouba, varná konvice, mixér, příbory, talíře, hrnce, sklo atd.). Na každém pokoji je manželské dvojlůžko, palanda, skříň, lednice. Každý z pokojů je samostatně uzamykatelný.
  • Malý čtyřlůžkový apartmán v suterénu s vlastní plně vybavenou kuchyní, koupelnou a toaletou je rovněž vybaven manželským dvojlůžkem, palandou, skříněmi atd.

Hostům je k dispozici velká vytápěná lyžárna s úložnými prostory na lyžařské vybavení.

Parkovací plocha před domem pojme pohodlně šest automobilů. V zimních měsících při sněhové pokrývce je pro bezproblémový výjezd k domu nezbytná kvalitní zimní výbava, ideálně i sněhové řetězy.

Před domem se nachází zastávka linkového autobusu z Vrchlabí, Pece pod Sněžkou a Trutnova, zastávka skibusu a v letních měsících zastávka cyklobusu.

V celém domě je k dispozici Wi-Fi připojení k internetu.

Objekt je nekuřácký, vhodný pro rodiny s dětmi, ale i pro větší partu lidí.

Aktivity a služby v okolí:

Centrum Janských Lázní se secesní lázeňskou kolonádou a lázeňskými domy je vzdáleno přibližně 900 metrů, nejbližší restaurace zhruba 100 metrů. V místě je též několik obchodů, cukrárna, kavárna, vinotéka, bankomat, lékařská a zubní ordinace a lékárna.

Zimní aktivity: Kabinová lanovka na Černou horu 200 metrů od objektu. Dalších 10 vleků v okruhu 350 m. Ideální podmínky pro běžkaře, upravované tratě v délce 40 km. Sáňkařská dráha na Černé hoře v délce cca 3 km. Večerní lyžování na sjezdovce Protěž od 18:00 do 21:00. Skibus ZDARMA! U dolní stanice lanovky je půjčovna saní, lyží a snowboardů, lyžařská škola. V okolí je i řada dětských vleků. 

Letní aktivity: Cca 200 metrů od domu lanové centrum s překážkami ve dvou stupních obtížnosti, vhodné pro dospělé i děti, nedaleko centra minigolf, krytý bazén. Naučná 16 km cyklistická stezka okolo Černé a Světlé hory a další značené cyklotrasy. Přeprava kol lanovkou na Černou horu zdarma. Na dolní stanici lanovky půjčovna koloběžek a kol. Ve Svobodě nad Úpou (3 km) 2x bowlingová dráha. V Mladých Bukách (5 km) golfové hřiště – 18 jamek a letní bobová dráha. Další bobová dráha a další atrakce v Peci pod Sněžkou (15 km). V Černém Dole (7 km) 2x kuželkářská dráha a tenisové kurty. V Trutnově (15 km) koupaliště s toboganem. Letiště Vrchlabí (15 km)  vyhlídkové lety nad Krkonošemi.


Příloha

Fotogalerie

Pension Holzinger, autor: Archiv: Pension Holzinger

Pension Holzinger

 
Pension Holzinger, autor: Archiv: Pension Holzinger

Pension Holzinger

 
Pension Holzinger, autor: Archiv: Pension Holzinger

Pension Holzinger

 
 
 

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
49% (311)
 
50% (314)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load