>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

Apartmán Koňák, Nový Bor

Lužické hory a Žitavské hory

Tkalcovská 352
Nový Bor, 473 01

GSM: +420 732 924 992
E-mail: konak.penzion@seznam.cz

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 5
Celkový počet pokojů: 3
Druhy pokojů: 1 lůžkové, 2 lůžkové
Počet 1 lůžkových: 1
Počet 2 lůžkových: 2

pokoj s vanou / sprchou pokoj s vanou / sprchou TV na pokoji WiFi gril, ohniště zahrada, terasa parkoviště parkoviště zvířata akceptována
Doplňkové služby: snídaně

Apartmán Koňák nabízí ubytování v rodinném domě v městě Nový Bor, který leží mezi Lužickými horami a Máchovým jezerem. Ubytování se nachází nedaleko centra města. Nový Bor je město známé především díky sklářské tradici.

Apartmán Koňák - ubytování:

Ubytování je nabízeno v apartmánu s maximálně pěti lůžky (ve dvou pokojích). Ubytovaným je k dispozici koupelna se sprchou, vanou a WC. Součástí apartmánu je letní terasa

Cena: lůžko 400,- (sleva při delším pobytu dohodou).

Apartmán Koňák – další služby:

Možnost ubytování se zvířátkem za poplatek 50,- Kč na den. Parkování v uzavřeném dvoře. Hostům je k dispozici kuchyňka vybavená mikrovlnkou, varnou konvicí a kávovarem. Stravování je možné v okolních restauracích, z nichž jedna je známá tím, že se hosté přímo od stolu dívají, jak se vyrábí sklo. Dále k dispozici WiFi, zahrada s terasou a gril.

Apartmán Koňák - okolí:

Pro své okolí je město Nový Bor vyhledáváno pro letní i zimní rekreaci. Provozují se především tradiční sporty - pěší turistika, lyžování, cyklistika. Na Polevsku jsou vybudovány lyžařské vleky, slalomový svah, v okolí pak lyžařské běžecké okruhy. V Novém Boru se nachází Sklářské muzeum, Děkanský kostel Nanebevzetí Panny Marie, Lesní hřbitov - zal. 1909 u silnice směr Radvanec, na Palackého náměstí se nacházejí památkově chráněné budovy. V okolí - Sloup v Čechách cca 4km - Skalní hrad (směr Česká Lípa a Zákupy), Pískovcové divadlo (směr Zákupy), Radvanecký rybník, kostel sv. Kateřiny nebo rozhledna nad obcí Sloup v Čechách.

Příloha

Fotogalerie

Penzion Koňák Jaroslav, autor: Jaroslav Koňák

Penzion Koňák Jaroslav

 
Penzion Koňák Jaroslav, autor: Jaroslav Koňák

Penzion Koňák Jaroslav

 
 
 

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
49% (311)
 
50% (314)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load