>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

Liberecký KRAJ MÉHO SRDCE

Zimní Ještěd, autor: Ondřej Holas

Jizerské hory

Ještěd, Trosky, Panská skála, Máchovo jezero, Mumlavské vodopády, spousty skrytých skvostů, dále historická města, majestátní hrady, panenská příroda a tisíce dalších krásných a malebných míst. To je Liberecký kraj, oblíbená turistická destinace. Svou oblíbenost může kraj potvrdit v aktuálně probíhající anketě turistického měsíčníku KAM PO ČESKU.

Ještěd, Trosky, Panská skála, Máchovo jezero, Mumlavské vodopády, spousty skrytých skvostů, dále historická města, majestátní hrady, panenská příroda a tisíce dalších krásných a malebných míst. To je Liberecký kraj, oblíbená turistická destinace. Svojí dobrou pověst a oblíbenost může kraj potvrdit v aktuálně probíhající anketě turistického měsíčníku KAM PO ČESKU pořádanou ve spolupráci s veletržní správou PVA EXPO Praha, pod záštitou Asociace krajů České republiky. Anketa KRAJ MÉHO SRDCE mapuje míru popularity krajů České republiky u široké laické i odborné veřejnosti. Hlasování probíhá na webu www.kampocesku.cz až do 28. 2. 2021. Cílem ankety je meziroční mapování oblíbenosti krajů ČR z pohledu volnočasových aktivit, a to v těchto kategoriích:

KAM na letní dovolenou | pěší a cyklo

KAM na zimní dovolenou

  KAM na výlety s dětmi

KAM na koně | koňské stezky

KAM do lázní | wellness

KAM za zážitkem | adrenalinem

KAM na památky

KAM za folklorem | tradicemi

A jaký je princip hlasování? Hlasující udělují v každé kategorii tři hlasy svým preferovaným krajům s tím, že za první preferovaný kraj v kategorii udělují tři, za druhý dva a za třetí jeden bod. Účastníci ankety tak oceňují jednotlivé kraje ve výše uvedených kategoriích podle svých vlastních zkušeností v roce 2020, nebo podle toho, kam by se chtěli vydat. Výsledky ankety ovlivňuje náklonnost návštěvníků, propagační aktivity krajů, destinačních společností a měst nebo zážitky osobní či sdílené zkušenosti hlasujících.

Výsledek ankety z loňského roku byl opravdu výtečný. Bilance osmého ročníku soutěže tehdy zněla: dvě první a dvě třetí příčky. Zlaté medaile byly v kategoriích Zimní dovolená a Zážitky a adrenalin. Třetí místa pak v kategoriích Výlety s dětmi a Letní dovolená, pěší a cyklistická. V absolutním pořadí krajů se pak ve velmi vyrovnané bitvě Liberecký kraj umístil na třetím místě za kraji Jihomoravským a Jihočeským. Podaří se Libereckému kraji navázat na výrazný úspěch z roku minulého?

Hlasovat je možné na webu KAM PO ČESKU: https://www.kampocesku.cz/anketa Za vaše hlasy předem děkujeme.

A pokud Liberecký kraj ještě příliš neznáte a nevíte, kam se vydat, tak vám doporučíme navštívit naše sociální sítě – Facebook a Instagram, kde jsme jako Region Liberec

Příloha

Fotogalerie

Kraj mého srdce, autor: Liberecký kraj

Kraj mého srdce

 
Zimní Trosky, autor: Václav Bacovský

Zimní Trosky

 
Panská skála v zimě, autor: Archiv LK

Panská skála v zimě

 
Rozhledna Smrk, autor: Matyáš Gál

Rozhledna Smrk

 
 
 

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
49% (311)
 
50% (314)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load