>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

Penzion Mlynářka

Krkonoše

Dolní Dvůr 3
Dolní Dvůr, 543 42

GSM: +420 605 518 190
E-mail: sourekubytovani@gmail.com

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 80
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové

TV na pokoji TV ve společenské místnosti konferenční místnost zahrada, terasa vybavení pro školení taneční parket sauna dětské hřiště / dětský koutek půjčovna sportovních potřeb parkoviště parkoviště pro autobusy zvířata akceptována
Doplňkové služby: snídaně polopenze plná penze

Penzion Mlynářka leží v obci Dolní Dvůr - horská rekreační vesnička v centru Krkonoš mezi Špindlerovým Mlýnem a Pecí pod Sněžkou. Parkoviště je přímo u objektu.

Penzion nabízí ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích. Celkový počet lůžek je 80. Sociální zařízení je společné.

V penzionu Mlynářka se nachází restaurace s barem. Provoz restaurace: 10.00-22.00 hodin. Ubytování je možné s penzí, polopenzí. Dále je hostům k dispozici společenská místnost s kapacitou 40 osob, tenisový kurt, stolní tenis, sauna pro 12 osob, kulečník, elektronické šipky, možnost zapůjčení horských kol. V létě možnost posezení na terase, ohniště.

Penzion Mlynářka je vhodný pro celoroční rekreaci.

Zimní aktivity: V zimě se v okolí nachází nesčetné množství běžeckých tratí a lyžařské vleky. Nejbližší vlek je 150 m od penzionu, kousek za tímto vlekem se nacházejí další 2 vleky (přijatelné ceny). Náročnější lyžaři jezdí do Herlíkovic na Žalý (10 km), na Černou horu (18 km), do Vítkovic (20 km), do Špindlerova Mlýna (23 km) nebo do Pece pod Sněžkou (29 km).V zimě jezdí zdarma skibus do některých středisek.

Letní aktivity: cykloturistika, letní koupaliště Dolní Kalná nebo camp Čistá - 8 km, pěší horská turistika pro náročné i nenáročné. Bowling ve Vrchlabí, Ve Špindlerově Mlýně sportcentrum - bazén, tenis, squash, ricochet, sauna. Vyjížďky v kočáře nebo na saních s koňmi ve Špindlerově Mlýně, vyjížďky na koních v Kněžicích 5 km, agroturistická farma. Krkonošské museum ve Vrchlabí, aquacentum a obří akvárium v Hradci Králové, Dvůr Králové ZOO - safari, Adršpašské skály, Babiččino údolí v Ratibořicích, Zámek Kuks, Opočno, Hrad Pecka, Bozkovské dolomitové jeskyně.

Příloha

Fotogalerie

Penzion Mlynářka, autor: Archiv: Penzion Mlynářka

Penzion Mlynářka

 
Penzion Mlynářka, autor: Archiv: Penzion Mlynářka

Penzion Mlynářka

 
 
 

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
49% (311)
 
50% (314)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load