>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

Na zdraví Křišťálovému údolí

Florianova huť, autor: Archiv CV

Jizerské hory

Skláři, bižuterníci, šperkaři, výrobci vánočních ozdob a další šikovné české ručičky Vám rádi představí svoje produkty. tentokrát v podobě minutových videí! Pojďte objevit kouzlo Křišťálového údolí - alespoň virtuálně :)

Na zdraví řemeslu – minuta každý den

Koncentrace sklářských a šperkařských výrob na severu Čech je celosvětový unikát. Jejich práci obdivují lidé na celém světě a často za nimi jezdí i k nám, do Křišťálového údolí. Brány zůstávají letos zavřené, ale přesto můžeme nahlédnout pod ruce zkušených mistrů svého řemesla. Křišťálové údolí přináší letos seriál online návštěv. Výrobci, ale i muzea a školy pro nás natočily minutová videa, na kterých představují sebe, svou výrobu a své výrobky. Již tento týden začíná na webu www.nazdraviremeslu.cz seriál. Mnozí z výrobců mají vlastní e-shopy a je možné je podpořit nákupem výrobků. Některé výrobky však není možné nabízet online, jsou natolik specifické, že vznikají pouze jako zakázková výroba.

Věnujte Křišťálovému údolí minutu denně a poznejte jeho rozmanitost, najdete i inspiraci před blížícími se Vánocemi. Připijte si letos na zdraví z české sklenice a pod vánočním stromkem se skleněnými ozdobami možná vybalíte šperk z Křišťálového údolí. Křišťálové údolí nespí ani za zavřenými branami, stále zde vznikají krásné výrobky. Objevujme je.

Věnujte řemeslu minutu denně a buďte zdraví v Křišťálovém údolí. Vše na facebooku Křišťálové údolí

www.nazdraviremeslu.cz

#nazdraviremeslu

Příloha

Fotogalerie

Na zdraví Křišťálovému údolí, autor: CV

Na zdraví Křišťálovému údolí

 
Lasvit Ajeto, autor: Archiv CV

Lasvit Ajeto

 
 
 

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
49% (311)
 
50% (314)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load