>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

Jezdíte rádi na místa, která mají specifickou atmosféru a hledáte netradiční zážitky?

Velký Štolpich, autor: A. Ječmen

Jizerské hory

Pokud je vaše odpověď ano, pak právě pro vás je určena tato podzimní jizerskohorská nabídka.

Podzim je roční období, kdy je vzduch prostoupen chladnou vůní prvního sněhu. Obzvlášť v horách ji ucítíte v každém kousku svého těla. Pojďte se s námi ztišit, dýchat a vychutnávat to jedinečné jizerské frišno na místech, která jsou k tomu jako stvořená.


Neznáme nic krásnějšího než procházku barevnou krajinou ruku v ruce s milovanou osobou. Utečte spolu na pár dní a užijte si v Jizerkách čas jen sami pro sebe. Abychom vám usnadnili práci s plánováním, připravili jsme tipy, ze kterých si snadno poskládáte svůj vlastní program na romantický víkend, ale klidně i na celý týden.Chtěli jste vyrazit do Jizerek, ale předpověď počasí hlásí deštivo a vy váháte, jestli vyjet, nebo raději ne? Naše doporučení zní jednoznačně, pojeďte! Pokud se vám nechce chodit v dešti po horách, koukněte se do našeho přehledu. Najdete v něm doporučení na místa, kde neprší a rozhodně se tam nudit nebudete!

Ve článcích najdete i tipy na místa, která jsou v současné době uzavřena. Věříme, že se současná situace brzy v dobré obrátí a Vám se naše přehledy budou hodit v plném rozsahu. 


Příloha

Fotogalerie

Velký Štolpich, autor: A. Ječmen

Velký Štolpich

 
 
 

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
49% (312)
 
50% (314)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load