>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

Horská chata Bludička

Jizerské hory

Josefův Důl 256, 468 44

GSM: +420 737 284 165
E-mail: hchbludicka@gmail.com

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 17
Přistýlky: 1
Celkový počet pokojů: 5
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové
Počet 2 lůžkových: 1
Počet 3 lůžkových: 1
Počet 4 lůžkových: 3

pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV ve společenské místnosti WiFi možnost vaření gril, ohniště zahrada, terasa parkoviště zvířata akceptována

Horská chata Bludička se nachází v klidné části obce Josefův Důl ve svahu směrem na Dolní Maxov cca 10 km severovýchodně od Jablonce nad Nisou, ve střední části Jizerských hor. Cesta až k chatě je celoročně sjízdná, v zimním období pluhovaná - v této době doporučujeme do horských úseků sněhové řetězy.

Horská chata Bludička nabízí celoroční ubytování v krásném prostředí chráněné krajinné oblasti Jizerských hor, v klidné části obce Josefův Důl. V letním období můžete na zahradě využít venkovní posezení, k dispozici je ohniště a k zapůjčení gril. Všechny prostory chaty jsou nekuřácké. Můžete si s sebou přivézt i vašeho zvířecího miláčka, pokud zajistíte klid, čistotu a bezpečnost. Parkovací místa přímo před objektem jsou v ceně pobytu; uložení lyží, kol apod. je zajištěno v uzamykatelném prostoru.Ubytování je možné na dvě a více nocí.

Chata Bludička je vhodná pro celoroční rekreaci.

ZIMNÍ OBDOBÍ - Přímo v Josefově Dole můžete v zimním období využít několik lyžařských vleků (např. areál Bukovka cca 10 min. pěšky od chaty), ve vzdálenosti cca 3 km je lyžařský areál Špičák (s novou 4-sedačkovou lanovkou), na opačnou stranu pak Severák/Semerink a cca 12 km vzdálený Bedřichov. Milovníci bílé stopy jistě uvítají napojení na Jizerskou magistrálu s množstvím různých běžkařských tras.

JARO - LÉTO - PODZIM - V těchto obdobích můžete využít některé z mnoha značených cyklistických stezek. Dále lze celoročně podnikat turistické výlety různé náročnosti - v těsném okolí Josefova Dolu můžete navštívit např. údolí Jedlového potoka s krásnými vodopády, vyšplhat do oblasti zvané Peklo s balvany a skálami rozsetými kolem nebo se vydat k Josefodolské přehradní nádrži, která je největší v Jizerských horách a zajišťuje pitnou vodu pro široké okolí. V blízkém Jablonci nad Nisou je možnost zahrát si squash, tenis, bowling apod. Po náročném dni pak můžete jet relaxovat do aquacentra v Jablonci nad Nisou či Liberci.

Příloha

Fotogalerie

Horská chata Bludička, autor: David Svatoš

Horská chata Bludička

 
Horská chata Bludička, autor: David Svatoš

Horská chata Bludička

 
 
 

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
49% (311)
 
50% (314)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load