>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

Skryté příběhy – Vivaldi a Vrchlabí

Skryté příběhy – Vivaldi a Vrchlabí, autor: Krkonoše – svazek měst a obcí

Krkonoše

Vrchlabí, 543 01

Telefon: +420 499 405 744
E-mail: info@krkonose.eu
Web: www.mestovrchlabi.cz

V pátrací venkovní hře Skryté příběhy vás přeneseme strojem času do začátku 18. století. Zatímco stejnojmenná mobilní aplikace Vás naviguje po herní trase, vy s dětmi pracujete na tom, abyste pozměnili běh dějin.

Zahrajte si s dětmi hru Skryté příběhy.

Vrchlabský skrytý příběh je o slavném skladateli Antonio Vivaldim. Talentovaný benátčan vstoupil do služeb vrchlabského pána hraběte z Morzinu. Vivaldi je nyní vrchním skladatelem pro hraběcí kapelu a dostal nesnadný úkol. Musí složit skladbu, která by oslavovala krajinu morzinského panství - krajinu Krkonoš. Zimomřivý Ital se tedy vypravil do Vrchlabí, zažívá tu drobná dobrodružství, ale inspirace stále nepřichází. Když vyrazíte na herní trasu nazvanou Vivaldi a Vrchlabí, budete mít příležitost zapsat se do dějin hudby a pomoci tomu, aby vznikla nejznámější Vivaldiho skladba.

Tato venkovní hra je určena především rodinám s dětmi (od 6 let), ale její kouzlo je v tom, že pobaví i dospělé. Odehrává se v prostoru města (začíná na náměstí T.G.M.). 8 zastavení prochází kolem nejzajímavějších míst v centru města a končí v parku u zámku. Jde o procházku v délce 3,5 km a ke hře potřebujete jen pohodlné boty a chytrý telefon s aplikací Skryté příběhy, kterou si stáhnete zdarma (k dispozici na Google Play či iTunes). Aplikace vám bude ukazovat trasu a kde jste. A na jednotlivých zastaveních vám zprostředkuje příběh skladatele Vivaldiho. Balíček dat s mapou a audiem si můžete stáhnout doma na wifi a tak při hře nepotřebujete mobilní data.

Na konci trasy máte díky aplikaci možnost se vyfotit s Vivaldim a tak budete mít originální památku na skvělý zážitkový výlet, na kterém si nikdo nevzpomněl, že by se měl ptát, kdy „už tam budeme?”. Nečekejte, sbalte si fidlátka a vyrazte.Příloha

 

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
49% (311)
 
50% (314)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load