>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

Penzion pod Špičákem

Jizerské hory

Pod Špičákem 336
Tanvald, 468 41

GSM: +420 777 858 744
E-mail: info@penzionpodspicakem.cz

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 20
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 4 lůžkové
Počet 2 lůžkových: 3
Počet 3 lůžkových: 2
Počet 4 lůžkových: 2

Cyklisté vítáni: ANO
pokoj s vanou / sprchou společná koupelna TV ve společenské místnosti možnost vaření gril, ohniště zahrada, terasa

Penzion se nachází v obci Tanvald, v chráněné krajinné oblasti Jizerských hor. Jedná se o klidné místo blízko lesa, které přímo vybízí k rodinné rekreaci. Penzion je pouhé dva kilometry od vrcholku Tanvaldského Špičáku, kde je v zimním období start sjezdových tratí (8.2 km), cca 500 m od penzionu vedou běžkařské tratě a v letním období sjezdová trať Tanvaldského Bike parku o délce cca 8 km. Nedaleko jsou tenisové kurty a minigolfové hřiště. Je to ideální místo pro cyklistiku, turistiku, běžkové i sjezdové lyžování.

Penzion k pronajmutí poskytuje ubytování pro 20 osob v 7 ložnicích. Ložnice a pokoje: Na Penzionu je k dispozici 7 pokojů. Dva čtyřlůžkové, dva třílůžkové, tři dvoulůžkové. Celkem tedy 20 lůžek. V přízemí se nachází čtyřlůžkový a dvoulůžkový pokoj, které mají společné dvě toalety a koupelnu. Najdete zde i velkou kuchyň. Dále se v přízemí nachází i velká společenská místnost s jídelnou, barem, krbovými kamny, 3 rozkládacími sedačkami, mini dětským koutkem a televizí. Stravování vlastní. Plně vybavená kuchyně. Kuchyň vybavena myčkou, elektrickým vařičem s troubou, profesionálním plynovým sporákem, třemi ledničkami, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, kávovarem Tassimo, elektrickým grilem, toustovačem, samozřejmě nádobím atd…V celém objektu je wi – fi připojení k internetu.


Příloha

Fotogalerie

Penzion pod Špičákem, autor: archiv Pod Špičákem

Penzion pod Špičákem

 
 
 

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
49% (311)
 
50% (314)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load