>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

Ski rent ŠNEKO – apartmán

Krkonoše

Bozkovská 283
Vysoké nad Jizerou, 512 11

Telefon: +420 481 593 442
GSM: +420 604 194 071

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 7
Celkový počet pokojů: 2
Druhy pokojů: 2 lůžkové, vícelůžkové
Počet 2 lůžkových: 1
Počet vícelůžkových: 1

společná koupelna TV na pokoji možnost vaření gril, ohniště zahrada, terasa půjčovna kol půjčovna lyží půjčovna sportovních potřeb parkoviště zvířata akceptována
Doplňkové služby:

Ski Rent Šneko nabízí ubytování v domku se zahradou. Nachází se v regionu Krkonoše, v centru nejvýše položeného městečka Čech, kterým je Vysoké nad Jizerou.

Ski Rent Šneko – ubytování:

Chalupa se nachází za náměstím proti hotelu Morava. Ubytování je v prvním patře (příkré schody) samostatného domku. Je zde jeden dvoulůžkový pokoj (2 lůžka, skříňka se stolkem, židle), společná kuchyňka s vybavením (vařič, lednička, nádobí, varná konvice, mikrovlnná trouba, koupelna s WC, velká vana). Vytápění je automatické – plynový kotel. V pokoji je koberec, u lůžek lampičky, radiobudík a televizor s videem a DVD. Péřové lůžkoviny s povlečením jsou v ceně lůžka. Je možné poskytnout postýlku pro batolata.

Ski Rent Šneko – vybavení:

Hostům je k dispozici travnatá zahrada s pískovištěm, zahradním nábytkem, houpací lavicí, grilem na dřevěném uhlí. V letních měsících je na zahradě je možno sportovat a využít dětský bazének. Parkování je také na zahradě. Ve Ski Rent Šneko je k dispozici lyžárna, půjčovna lyží, saní, snowboardů atd.

Ubytování je vhodné jak pro zimní rekreaci, tak pro letní dovolenou.

Zimní aktivity: lyžařský areál vzdálen 400m (dostupný na lyžích), vhodný pro snowbordisty, umělé zasněžování sjezdovek, noční provoz sjezdovek, běžecký areál

Letní aktivity: množství turistických i cykloturistických tras, možnost sběru hub v okolních lesích a možnost výletů na hřebeny Krkonoš a do Českého ráje.

Příloha

Fotogalerie

Ski Rent Šneko

Ski Rent Šneko

 
Ski Rent Šneko

Ski Rent Šneko

 
Ski Rent Šneko

Ski Rent Šneko

 
Ski Rent Šneko

Ski Rent Šneko

 
 
 

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
49% (311)
 
50% (314)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load