>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

Infocentrum se od 27.4. vrací do provozu

otevíračka, autor: MIC

Český ráj

O znovuotevření bylo rozhodnuto ve čtvrtečních večerních hodinách, i přesto jsme stihli vše potřebné pečlivě nachystat. Pokud se k nám rozhodnete vydat, přečtěte si prosím opatření, které u nás budete muset dodržovat.

Důležité informace, než se k nám vydáte 

Je nutné dodržovat hygienická opatření - vstup je povolen pouze s rouškou a jednotlivě na vyzvání, dodržujte rozestupy, dezinfekce je připravena u vstupu do Íčka. 

Zvažte, zda je vaše návštěva Íčka v tuto chvíli nutná. Informace o zrušených či přeložených akcích naleznete na webu či na letáku před Íčkem. Případně jsme k dispozici na telefonu 493 534 390. 

V tuto chvíli bude probíhat jen vracení peněz za vstupenky. Předprodej dalších akcí začne od 18. května.

Vstupenky za zrušená (ne přeložená) představení v Masarykově divadle a promítání v Biografu Český ráj je možné vrátit do 30. června. 

Tisk pro veřejnost je možný jen v případě zaslání předem na e-mail mic@jicin.org nebo z flash disku. Veřejné počítače momentálně nejsou k dispozici. 

Budeme tu pro vás dokonce i v sobotu a o svátcích!  Jen jsme otevírací dobu v těchto dnech zkrátili do 12:00  a to až do odvolání.Těšíme se na Vás!

 Příloha

Fotogalerie

mic, autor: MIC

mic

 
 
 

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
49% (311)
 
50% (314)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load