>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

Penzion No. 30

Český ráj

Svijanský Újezd 30
Svijanský Újezd, 463 45

GSM: +420 603 517 375, +420 603 791 123
E-mail: pension.no30@seznam.cz

Krásné, útulné a cenově přístupné ubytování v penzionu vhodné i pro rodiny s dětmi. Penzion leží ve středu příjemné vesničky Svijanský Újezd. Možnost stravování v rodinné restauraci.

Naše přání bylo, aby ubytování bylo opravdu klidné a čisté a restauraci jsme otevřeli cca 200 m od penzionu. Dvoupatrový penzion nabízí ubytování v devíti pokojích a ve dvou apartmánech.

Ubytování v penzionu:

  • ubytování v atraktivní lokalitě pro pěší i cyklo turistiku - do 15 km - Český ráj, Drábské světničky, vojenský prostor Ralsko, Branžež, Ještědský hřeben,
  • volnočasové aktivity nedaleko penzionu - dětský park (přímo před penzionem), nové koupaliště, tenisový kurt, volejbalové hřiště, exkurze do pivovaru Svijany, motokrosová dráha atd.
  • vybavené ubytování a pěkný penzion s rodinnou restaurací - pokoje s TV a internetovou příp., koupelna a WC (ručník + toaletní papír). V penzionu je dispozici malá kuchyňka (lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice)
  • cena ubytování od 298 Kč/osoba (cena za osobu v čtyřlůžkovém pokoji) více viz. ceník + dítě do 3 let ZDARMA, 10% sleva při delším ubytování
  • BEZ domácích mazlíčků

Pokoje penzionu

Všechny pokoje mají své vlastní sociální zařízení, TV a přípojku na internet.

  • ubytování ve dvoulůžkovém pokoji 400 Kč/os
  • ubytování ve třílůžkovém pokoji 330 Kč/os
  • ubytování ve čtyřlůžkovém pokoji 298 Kč/os

Apartmány penzionu

Nabízíme dvoulůžkový apartmán s obývacím pokojem, kuchyňkou, sociálním zařízením - 1300 Kč. Možnost dlouhodobého pronájmu.
Druhý šestilůžkový apartmán je obývací pokoj s kuchyňkou, se dvěma samostatnými ložnicemi a s prostornou koupelnou s rohovou vanou a pračkou - 2.000 Kč. Taktéž možnost dlouhodobého pronájmu.

Informace k ubytování:

Nástup na ubytování po 14 hod. Recepce penzionu se nachází v restauraci V Chaloupkách (cca 200 m od penzionu), kde je třeba nejprve vyzvednout klíče. Penzion je nekuřácký!

Součástí služeb penzionu je i stravování v naší útulné restauraci, která se nachází v těsném sousedství (cca 200 m). Oddělením restaurace od penzionu byla snaha zajistit maximální klid pro ubytované hosty. V létě je u restaurace otevřená zahrádka. V restauraci je nabízena klasická česká kuchyně.Příloha

Fotogalerie

Penzion

Penzion

 
Penzion No. 30, autor: Penzion No. 30

Penzion No. 30

 
Dětské hřiště, autor: Penzion No. 30

Dětské hřiště

 
 
 

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
49% (311)
 
50% (314)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load