>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

Treehouse Chrástná

Lužické hory a Žitavské hory

GSM: +420 777 306 175
E-mail: info@resortralsko.cz

Dopřejte si nevšední ubytování v koruně stromů, vyzkoušejte opravdový návrat k přírodě a zkuste alespoň na pár dní výjimečný pocit života bez elektrické energie, televize či počítačů.

Dopřejte si originální a nevšední zážitek ve dvou treehousech s možností turistických výprav po okolí, sportovního vyžití na přilehlé a oblíbené cyklostezce, koupání v blízkém rybníku či houbařských výprav do okolních lesů. K relaxačnímu posezení u dobrého jídla či kvalitního vína přímo vybízí terasa treehousu s výhledem na rybník pod domečkem.

Dva krásné a zcela nové dřevěné domečky v obci Chrastná jsou vybaveny pohodlnými postelemi se zdravotními matracemi, na přikrytí jsou pro Vás připraveny deky i kožešiny a čistá povlečení. K dispozici jsou svíčky, základní vybavení nádobí a příborů. K bydlení na stromě patří i suchá ekologická toaleta.

Po domluvě Vám přichystáme a naložíme maso na grilovačku, rádi Vám do domečku objednáme kvalitní víno z nedaleké vinotéky, snídaňový koš Vám složíme z potravin, které si vyberte. 

Pro děti je na pozemku k dispozici pískoviště a hřiště s prolézačkami a houpačkou.

Maximální kapacita samotného treehousu jsou čtyři osoby. Pokud ale budete chtít na pár dní přijet ve větší skupině (6-8 lidí), přibalte si s sebou stan a můžete se v domečku pohodlně vystřídat. Stanování na pozemku treehousu je bez příplatku.

Jsme připraveni pro Vaše pohodlí a spokojenost udělat první poslední. Topné dřevo k ohništi a barel s pitnou vodou je samozřejmostí.Příloha

Fotogalerie

Treehouse Chrástná, autor: O. Gabriel

Treehouse Chrástná

 
 
 

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
49% (312)
 
50% (314)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load