>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

venkovské apartmá Tiché pastviny

Lužické hory a Žitavské hory

Prácheň 101
Kamenický Šenov, 471 14

GSM: +420 773 110 060, +420 775 084 935
E-mail: tichepastviny@seznam.cz

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 10
Celkový počet pokojů: 2
Druhy pokojů: 4 lůžkové, vícelůžkové
Počet 4 lůžkových: 1
Počet vícelůžkových: 1

Cyklisté vítáni: ANO
pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV na pokoji WiFi možnost vaření gril, ohniště zahrada, terasa venkovní bazén dětské hřiště / dětský koutek hřiště parkoviště zvířata akceptována
Doplňkové služby: praní, žehlení

Venkovské apartmá Tiché pastviny nabízí ubytování, zahradu, dětské hřiště a krásnou okolní přírodu, kterou lze využít pro turistické i cyklo výlety. Ubytování pro 2-10 hostů ve dvou apartmánech
V šestilůžkovém apartmánu jsou dvě ložnice s manželskými dvojlůžky.  V obývacím pokoji jsou dvě samostatná lůžka a prostor pro společné posezení všech hostů. Děti najdou na poličkách knížky a hračky a je zde také možnost připojení externího disku nebo USB flash k TV, vozíte li si pohádky a filmy... TV má jen běžné české programy.  Kuchyň je vybavena potřebným nádobím a spotřebiči. Jsou zde i utěrky, základní koření, olej, cukr, sůl a ostatní drobnosti, které zbytečně zabírají místo při cestování.  V koupelně s vanou a wc najdete ručníky, hotelové toaletní potřeby a potřeby na úklid.

Čtyřlůžkové apartmá s vchodem ze zahrady má jednu ložnici s manželským dvojlůžkem. Obývací pokoj s druhým dvoulůžkem a prostornou sedačkou je vybaven plochou TV se satelitním příjmem a knihovnou.V kuchyni je veškeré základní nádobí ,rychlovarná konvice a toustér,koupelna je vybavena ručníkya fénem.

Všem hostům je k dispozici zahrada, kde je možné posedět buď v pergole s večerním osvětlením a grilem, nebo u přírodního velkého ohniště. V zahradě je dětské hřiště a bazén. Děti jistě ocení přítomnost koček  a koní.

Lze objednat i procházky v koňském sedle.


Příloha

Fotogalerie

Tiché pastviny

Tiché pastviny

 
Tiché pastviny

Tiché pastviny

 
Tiché pastviny

Tiché pastviny

 
Tiché pastviny

Tiché pastviny

 
Tiché pastviny

Tiché pastviny

 
Tiché pastviny

Tiché pastviny

 
 
 

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
49% (311)
 
50% (314)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load