>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

Rumcajsův svět Radka Pilaře v novém!

Rumcajsův svět v novém!, autor: Jakub Podobský

Český ráj

Oblíbená Galerie Rumcajsův svět Radka Pilaře prošla v posledních měsících modernizací. Ptáte se jakou? Stačí se přijít podívat a uvidíte, že Vás hned při vstupu přivítá projekce známých pohádek O loupežníku Rumcajsovi! Ale ještě, než k do Galerie dorazíte, tak si můžete vše o známém loupežníkovi nastudovat na novém speciálním webu! To vše za podpory Královehradeckého kraje!

Celoročně otevřená pohádková a hlavně interaktivní Galerie Rumcajsův svět Radka Pilaře se dočkala modernizace! Ta potěší prakticky všechny, ty kteří si cestu teprve plánují, ty kteří se přijdou podívat, samotnou obsluhu galerie a dokonce i ty, kteří o Galerii ještě nevědí. Ale pěkně popořadě, projekt s názvem: Modernizace Galerie Rumcajsův svět Radka Pilaře a zlepšení jeho propagační činnosti", který je z velké části financován z dotačního fondu Královehradeckého kraje, je rozdělen na několik částí! 

První se zaměřuje na samotnou propagaci a zviditelnění expozice. Proto byly ve spolupráci se společností Voko reklama vytvořeny speciální webové stránky, na kterých se zájemce dozví nejenom o Galerii, ale o všech místech, která jsou v Jičíně spojená s loupežníkem Rumcajsem. Naleznete ji na adrese rumcajs.jicin.cz. Pro ty, kteří mají radši starý dobrý papír jsme nechali vytisknout nové letáčky. Uvidíme, jak budou vypadat čísla návštěvnosti roku 2020, zda se nám podařilo nalákat nové návštěvníky!

Ale to samozřejmě není všechno. Samotný prostor byl doplněn novým nábytkem, hlavně prezentační skříní, kde velcí i malí najdou všechny suvenýry s Rumcajsem od magnete, přes pohledy až po plyšové figurky! Hlavním doplňkem je ale nový dataprojektor, na kterém se nám promítají klasické večerníčkové pohádky O loupežníku Rumcajsovi. Takže třeba když prší, můžete si u nás v Galerii sednout a jenom se dívat. :) 

A nezapomněli jsme ani na obsluhu. Kolegyně mají taktéž nový pracovní stůl, ale hlavně nový výkonný počítač s velkou obrazovkou. Ptáte se, k čemu je potřeba? O víkendech, kdy je zavřené informační centrum slouží Galerie také jako místo podávání turistických i místních informací. 

Galerie tady v nové! a Vy se na ní přijďte podívat! Celá loupežnická rodinka na Vás čeká! 

Příloha

Fotogalerie

Rumcajsův svět v novém!, autor: Jakub Podobský

Rumcajsův svět v novém!

 
Rumcajs se na Vás těší!, autor: Jakub Podobský

Rumcajs se na Vás těší!

 
Nově se setkáte také s propagačním letáčkem, autor: MIC Jičín

Nově se setkáte také s propagačním letáčkem

 
Speciální Rumcajsí web: rumcajs.jicin.cz, autor: MIC Jičín

Speciální Rumcajsí web: rumcajs.jicin.cz

 
 
 

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
49% (312)
 
50% (314)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load