>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

Procházka libereckým dolním centrem

Krajký úřad Libereckého kraje, autor: Kubát

Jizerské hory

Pražská 15 / 23
Liberec

V téhle části Liberce je spousta lidí, kteří někam cestují nebo vyrazili na nákupy. Šrumec je tu proto pořádný. Všimli jste si při tom shonu, že i tady jsou domy se zajímavou architekturou nebo historií? Pojďte si je prohlédnout spolu s námi.
Jít na procházku dolním centrem by napadlo málokoho. Většina z nás tudy chodí tak často, až máme dojem, že tu už není co objevovat. Tentokrát však nepůjdeme nakupovat ani nepojedeme hromadnou dopravou za každodenními povinnostmi. Na téhle procházce zvedneme hlavu a prohlédneme si, kolem čeho vlastně denně všichni chodíme.

Půjdeme od nestarší hospody k nejvyšší budově, od přestavěných textilek k současným „Mekkám“ zábavy a přitom zjistíme, že od Dunaje k Nise vlastně není zas tak daleko.

Mapka s trasou a podrobnějšími informacemi je k dispozici v příloze, nebo si ji zdarma vyzvedněte v našem informačním centru.


Příloha

Fotogalerie

Evropský dům, autor: p. Kubát

Evropský dům

 
 
 

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
49% (311)
 
50% (314)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load