>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

Penzion Láska

Český ráj

Vyskeř 86

GSM: +420 602 104 700, +420 605 775 053
E-mail: laska.ludek@seznam.cz

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 20
Přistýlky: 1
Druhy pokojů: 3 lůžkové, 4 lůžkové, apartmá
Počet 3 lůžkových: 1
Počet 4 lůžkových: 4
Počet apartmá: 5

pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV na pokoji TV ve společenské místnosti WiFi možnost vaření konferenční místnost gril, ohniště zahrada, terasa dětské hřiště / dětský koutek půjčovna kol půjčovna sportovních potřeb parkoviště zvířata akceptována kreditní karty akceptovány
Doplňkové služby: praní, žehlení

Penzion na Vyskři nabízí ubytování ve třech apartmánech v 2.NP pod samostatným uzavřením. V bezprostřední blízkosti se nachází dětské hřiště v majetku obce Vyskeř, proto je ubytování ideální pro rodiny s dětmi.
Pět zařízených apartmánů nabízí ubytování max. pro 19 osob. Každý apartmán je vybaven koupelnou se sprchovým koutem a toaletou, televizí, bezdrátovým internetem, kuchyňkou se sklokeramickou deskou, lednicí, základním nádobím a elektrickou konvicí. Okna jsou opatřena žaluziemi k zatemnění. V celém objektu je centrální topení na tuhá paliva – pelety.

Apartmány jsme pojmenovali podle barvy koupelny:

„Růžový“ apartmán ve stylu provence, umístěný v objektu v 2.NP na SZ, s max. 3 lůžky je mezonetový (velikost 41 m2). V přízemí se nachází jídelní stůl, kuchyňka a vstup do koupelny s toaletou. V patře pak je samostatná postel (matrace 80×200 cm), u které je dětský koutek s hračkami, manželské dvojlůžko (matrace 160×200 cm) a TV. Pod střešním oknem jsou dvě křesílka se stolkem.

„Zelený“ apartmán ve venkovském stylu, umístěný v objektu v 2.NP na SV, s max. 4 lůžky je také mezonetový (velikost 43 m2 ). V přízemí je kuchyňka, jídelní stůl, vstup do koupelny s toaletou, manželské dvojlůžko (matrace 160×200 cm), skříňka na oblečení, TV a vchod na balkon. V dalším poschodí přístupném po dřevěném schodišti jsou dvě samostatná lůžka (matrace 90×200 cm a 120×200 cm ), skříňka na oblečení a dětský koutek s hračkami.

„Modrý“ apartmán je v selském stylu, umístěný v objektu v 2.NP na JV, s max. 4 lůžky (velikosti 33 m2). Ve vstupní místnosti je vstup do koupelny s toaletou, kuchyňka, jídelní stůl se 4 židlemi, TV, kožená pohovka s odkládacím stolečkem. V ložnici jsou čtyři postele (matrace 1x 180 x200 cm, 2x 90×200 cm), skříňka na kufry a šatní skříň.

„Červený“ apartmán je v selském stylu, umístěný v objektu v 1.NP na SV, s max. 4 lůžky (velikosti 44 m2). Ve vstupní místnosti je kuchyňka, jídelní stůl se 4 židlemi, TV, kožená pohovka s odkládacím stolečkem, manželské dvojlůžko (matrace 180×200 cm), vstup do ložnice se dvěma lůžky (matrace 90x200 cm) a šatní skříní a dále vstup do koupelny s toaletou.

„Bílý“ apartmán je v selském stylu, umístěný v objektu v 1.NP na JV, s max. 4 lůžky (velikosti 33 m2). Ve vstupní místnosti je vstup do koupelny s toaletou, kuchyňka, jídelní stůl se 4 židlemi, TV, kožená pohovka s odkládacím stolečkem. V ložnici jsou čtyři postele (matrace 1x 180 x200 cm, 2x 90×200 cm), skříňka na kufry a šatní skříň.

V 1.PP přízemí je Společenská místnost s lednicí, barem, výčepním zařízením, dětským koutkem a velkou TV (cca 25 m2) a recepce s minibarem pro ubytované.

Dále ubytovaným hostům nabízíme služby půjčovny sportovních potřeb: in-line brusle (vhodná plocha na bruslení je vzdálena cca 3 km), tenisové rakety, síť a míče na volejbal či nohejbal (hřiště je vzdáleno od penzionu cca 250 m). K dispozici jsou horská kola zn. MERIDA, včetně dvou elektrokol, která máme v naší půjčovně kol.

Samozřejmostí je možnost uložení vlastních kol ubytovaných v přilehlé garáži.

Na pozemku jsou parkovací místa pro osobní automobily.

Lze využít nové služby prádelny pro rekreanty i širokou veřejnost po předchozí dohodě.


Příloha

Fotogalerie

Penzion Láska, autor: Archiv Luděk Láska

Penzion Láska

 
Penzion Luděk Láska, autor: Archiv Luděk Láska

Penzion Luděk Láska

 
Penzion Luděk Láska, autor: Archiv Luděk Láska

Penzion Luděk Láska

 
Penzion Luděk Láska, autor: Archiv Luděk Láska

Penzion Luděk Láska

 
Penzion Luděk Láska, autor: Archiv Luděk Láska

Penzion Luděk Láska

 
 
 

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
49% (311)
 
50% (314)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load