>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

Penzion U Marušky

Český ráj

Radvánovice 53
Karlovice - Sedmihorky, 511 01

GSM: +420 603 461 551
E-mail: umarusky@atlas.cz

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 50
Celkový počet pokojů: 13
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, apartmá
Počet 2 lůžkových: 4
Počet 3 lůžkových: 2
Počet 4 lůžkových: 3
Počet apartmá: 4

Klasifikace: ***
pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV na pokoji WiFi zahrada, terasa vybavení pro školení dětské hřiště / dětský koutek hřiště půjčovna kol parkoviště parkoviště pro autobusy zvířata akceptována
Doplňkové služby: snídaně polopenze plná penze směnárna

Penzion U Marušky nabízí ubytování v obci Radvánovice, 5 km od města Turnov. Penzion leží prakticky v srdci Českého ráje, na hlavní silnici směr Turnov - Jičín.

Penzion U Marušky - ubytování:

Penzion U Marušky poskytuje ubytování v 1–4 lůžkových pokojích. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC), TV na pokoji. Taktéž jsou zde vícepokojové apartmány, ideální především pro početné rodiny s dětmi nebo kolektivy.

Penzion U Marušky nabízí apartmány:

  • Velký apartmán o ploše 80 m - 2 pokoje + kuchyňka, až 8 lůžek

Hlavní pokoj (4 lůžka, sedací souprava, 5 křesel, TV, obývací stěna, z hlavního pokoje se jde do ložnice (2 lůžko + 2 postele + 2 skříně, dále se jde z hlavního pokoje do koupelny (WC, vana, umyvadlo). Kuchyňka (dřez, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, lednička + bílé nádobí + velký stůl a jídelní lavice, vhodné pro přípravu kávy, popřípadě malého občerstvení.

Po úpravě lze použít i jako školicí místnost pro 12 osob, včetně zatemnění!

  • Malý apartmán o ploše 60 m - 3 pokoje až 7 lůžek

Hlavní místnost s kuchyňskou linkou 2 lůžko, 1 lůžko s přistýlkou, skříně, velký stůl, sedací souprava, TV. Z hlavní místnosti se vchází do koupelny se sprchou a WC a do 2 malých ložnic. V jedné 2 lůžka a ve druhé patrová postel-palanda.

Celková kapacita penzionu je 50 lůžek.

Další informace:

  • Stravování vč. luxusní snídaně formou švédských stolů (bez množstevního omezení) je zajištěno v útulné restauraci penzionu, která je zaměřena na italskou kuchyni.
  • Parkování pod okny penzionu.
  • Uzamykatelná místnost pro kola a motocykly.
  • Psi a kočky nemusejí zůstávat doma.

Doba nástupu na pobyt není pevně stanovena, pokoje jsou uklízeny okolo 13 hodiny, pokud přijedete již po ránu, není problém, dáte si věci do penzionu nebo oběd. Určitě stejně nebudete na pokoji, ale vyrazíte za krásami Českého ráje ! Pokoje se vyklízejí po snídani do 10 hodiny.

Penzion U Marušky - stravování:

Stravování je zajištěno v útulné restauraci penzionu, která je zaměřena na italskou kuchyni.
Snídaně jsou podávány formou švédských stolů.

Penzion U Marušky - okolí:

Oblast Českého ráje je ideální místo pro turistiku a cykloturistiku - v okruhu 10 km se nacházejí známé atraktivity jako Hrubá Skála, Valdštejn, Trosky, skalní města, lázně Sedmihorky, Turnov, Kozákov, Kost a další.

200 m od penzionu je největší přírodní dětský areál v Českém ráji s velkým množstvím herních zábavních prvků (prolézačky, vzduchové trampolíny).

V obci je možnost pronájmu tenisových kurtů, hřiště či tělocvičny, zapůjčení horských kol, jízdy na koních, bowling. Provozovatel Vám také může zajistit nádherné vyhlídkové lety nad Českým rájem, rafting včetně zapůjčení kanoe, instruktora a dopravy, nebo výuku horolezectví s instruktorem.

Doporučujeme zcela nové sportovně-relaxační centrum v Turnově (6 km), kde můžete využít nabídky tenisových kurtů, služeb trenéra, dětskou tenisovou školičku, badminton, bowling, saunu, golfový simulátor a občerstvení.

Příloha

Stravování

Kapacita: 70

Fotogalerie

Penzion U Marušky, autor: archiv Penzion U Marušky

Penzion U Marušky

 
Penzion U Marušky, autor: archiv Penzion U Marušky

Penzion U Marušky

 
 
 

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
49% (311)
 
50% (314)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load