>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

STAR HOTELS*** BENECKO

Krkonoše

Benecko - Štěpanická Lhota 46, 514 01

GSM: +420 723 958 437, +420 602 424 042
E-mail: tlaskova.starhotel@email.cz

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 89
Celkový počet pokojů: 25
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, apartmá
Počet 2 lůžkových: 2
Počet 3 lůžkových: 15
Počet 4 lůžkových: 4
Počet apartmá: 4

Klasifikace: ***
pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV na pokoji TV ve společenské místnosti konferenční místnost gril, ohniště zahrada, terasa vybavení pro školení venkovní bazén sauna dětské hřiště / dětský koutek hřiště půjčovna kol půjčovna lyží půjčovna sportovních potřeb parkoviště parkoviště zvířata akceptována kreditní karty akceptovány trezor
Doplňkové služby: snídaně polopenze plná penze masáže, rehabilitace konferenční služby směnárna

STAR HOTELS*** BENECKO nabízí kvalitní ubytování v srdci regionu Krkonoše, přímo v centru lyžařského a turistického střediska Benecko. Leží v těsné blízkosti lyžařských vleků a v dosahu běžeckých, cykloturistických i turistických tras. Je obklopen krásnou přírodou Krkonoš.

STAR HOTELS*** BENECKO - ubytování:

Hotel Star Vám poskytne pohodlné ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích. Pro početnější rodiny rodinné pokoje se dvěma ložnicemi (maximální obsazení 6 osob). Všechna lůžka jsou pevná - bez přistýlky. Zdarma zapůjčení dětské postýlky. Ubytování je poskytováno s polopenzí (snídaně je bufetová a večeře o třech chodech, hlavní chod je na výběr ze 3 druhů). Většina pokojů má balkón s posezením (pouze 3 pokoje jsou bez balkónu). Všechny pokoje jsou vybaveny nově zrekonstruovanou koupelnou se sprchovým koutem a WC.

STAR HOTELS*** BENECKO - další vybavení:

Přímo v hotelu STAR HOTELS*** BENECKO je hotelová restaurace s letní terasou. Těsně u terasy je nově vybudované hřiště na petanque (mezinárodní norma 4x15 m). Zapůjčení koulí a pronájem hřiště je pro hosty zdarma. Pro nejmenší je k dispozici dětské hřiště, pískoviště, trampolína, na rozlehlé louce přímo u hotelu lze hrát různé míčové a jiné hry či provozovat další sporty. Především pro děti je k dispozici venkovní bazén. Hotel nabízí pro hotelové hosty k volnému použití i venkovní ohniště. V hotelu je dále dětský koutek, herna s kulečníkem a stolním fotbalem, menší posilovna, stolní tenis a klubovna. Pro hotelové hosty je také zdarma víceúčelové hřiště s umělým povrchem, které je vhodné pro všechny míčové hry.

STAR HOTELS*** BENECKO nabízí relaxační a wellness služby: masáže, sauna a whirpool.

U hotelu je velké hotelové parkoviště (pro hosty zdarma).

Hosté STAR HOTELS*** BENECKO dostávají ke svému zimnímu pobytu karta hosta, díky které mají slevu na skipasy, půjčovnu lyžařského vybavení, lyžařskou a snowboardovou školu a mnoho dalších slev a výhod.

Pro větší skupiny osob lze dohodnout individuální podmínky, v rámci nichž lze sjednat téměř cokoliv, od zajištění kompletního víkendového programu až po uzavření celého hotelu pouze pro tuto společnost.

STAR HOTELS*** BENECKO- stravování:

V hotelu STAR HOTELS*** BENECKO  je denně k dispozici hotelová restaurace s bohatou nabídkou pokrmů a nápojů, bar, terasa s obsluhou. Na jídelním lístku lze najít mezinárodní kuchyni (pstruh, losos, steaky ap.), českou kuchyni i krajové krkonošské speciality. Samozřejmostí je pestrý výběr vegetariánských jídel a dětská jídla. Labužníky potěší jídla na objednávku předem, například celá pečená kachna, pečená žebra a další.  Pokud na jídelním lístku nenaleznete své oblíbené jídlo a je to v možnostech kuchyně, kuchaři vám je rádi připraví. Specialitou hotelu je výběr  vynikajících moravských vín. 

Restaurant nabízí též možnost zajištění speciálních akcí pro skupiny - večeře formou rautu, opékání selete, zabíjačkové hody, rybí hody, večery krajové kuchyně, slavnostní obědy a večeře (svatby, promoce, křtiny, oslavy výročí, narozenin, večírky, abiturientská setkání apod.).

Školní pobyty

Star hotel nabízí školní a zájmové pobyty pro předškolní děti, základní i střední školy. Turnusy nejsou podmínkou. Stravování zahrnuje plné penze, svačiny odpoledne a pitný režim. K dispozici je bazén u hotelu, sauna, whirpool, masáže, možnost grilování, možnost výletů do krásného okolí Krkonoš.

Firemní akce

Star hotel nabízí uspořádání firemních akcí a školení a vše zajišťuje dle přání hostů.

Kongresové vybavení

Technické vybavení:
Služby: catering
Prostory pro akce: školící místnost
Školící místnost - kapacita: 80

Příloha

Fotogalerie

Star hotels***, autor: Daniela Růžičková

Star hotels***

 
Star hotels***, autor: Daniela Růžičková

Star hotels***

 
Star hotels***, autor: Daniela Růžičková

Star hotels***

 
Star hotels***, autor: Daniela Růžičková

Star hotels***

 
Star hotels***, autor: Daniela Růžičková

Star hotels***

 
Star hotels***, autor: Daniela Růžičková

Star hotels***

 
Star hotels***, autor: Daniela Růžičková

Star hotels***

 
Star hotels***, autor: Daniela Růžičková

Star hotels***

 
Star hotels***, autor: Daniela Růžičková

Star hotels***

 
 
 

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
49% (311)
 
50% (314)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load