>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

Penzion Aktiv

Krkonoše

Vysoké nad Jizerou 160
Vysoké nad Jizerou, 512 11

Telefon: +420 481 593 132
GSM: +420 737 826 047, +420 704 154 739
E-mail: rezervace@penzion-aktiv.cz

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 88
Celkový počet pokojů: 22
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, vícelůžkové
Počet 2 lůžkových: 1
Počet 3 lůžkových: 2
Počet 4 lůžkových: 16
Počet vícelůžkových: 3

pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV ve společenské místnosti konferenční místnost gril, ohniště vybavení pro školení taneční parket tělocvična, fitness sauna dětské hřiště / dětský koutek hřiště půjčovna kol parkoviště zvířata akceptována bezbariérový přístup
Doplňkové služby: snídaně polopenze plná penze

Penzion Aktiv nabízí pohodlné ubytování pro nejširší klientelu v klidném prostředí ve Vysokém nad Jizerou, leží ve výšce 700 m n. m. v západních Krkonoších.

Penzion Aktiv se specializuje zejména na skupinové pobyty (školy v přírodě, sportovní soustředění, mateřské školky, pobyty seniorů), ale nabízí také pobyty pro rodiny a jednotlivce na dvě a více nocí. 

Ubytování s bezbariérovým přístupem je poskytováno pro 88 hostů ve 22 pokojích se 2–6 lůžky, s vlastním sociálním zařízením (zvlášť koupelna, zvlášť WC) a balkonem.

Zajistí vám zde perfektní pobyt na míru pro každého. Ubytování je se snídaní formou bufetu, polopenzí, plnou penzí či stravou pětkrát denně převážně výběr z české kuchyně.

Penzion je vybaven vnitřní tělocvičnou 8 x 10 m se cvičebním povrchem Tatami, saunou, infrasaunou a vířivou vanou, restaurací, barem, dataprojektorem s plátnem 3 x 2 m, aktivním reproboxem, televizí ve společenské místnosti, elektrickými šipkami, biliárem, stolním tenisem. Penzion má vlastní lyžárnu a sušárnu lyžařských bot. Dále má vlastní venkovní hřiště 12 x 22 m s umělým povrchem Nisaplast, dětské venkovní hřiště, altán na grilování, ohniště, parkování u penzionu a další. 

Pro ubytované skupiny vám zajistí: lyžařské instruktory, půjčení lyžařských kompletů a snowboardů, odborné přednášky na téma lyžování, horská služba, zajištění kompletního sportovního programu s instruktory i bez, rafty, horolezectví, horská kola, turistika, výlety autobusem.

V zimě potěší lyžaře areály Šachty a Kamenec, které jsou opravdu, co by kamenem dohodil. Kousek je to i do Rejdic či do Rokytnice. V místě je též běžecký areál s upravovanými okruhy o délce 1–15 km. Hned u dveří naskočíte na upravované okruhy pro běžkaře.

V létě možnost koupání, sběr hub, výlety do okolí, do Jizerských hor, Krkonoš, do okolí Vysokého n. J., krajem krásných vyhlídek, do nádherných údolí řek Kamenice a Jizery, či do nedalekých Bozkovských jeskyní.Příloha

Fotogalerie

Penzion Aktiv, autor: Archiv: Penzion Aktiv

Penzion Aktiv

 
Penzion Aktiv, autor: Archiv: Penzion Aktiv

Penzion Aktiv

 
Penzion Aktiv, autor: Archiv: Penzion Aktiv

Penzion Aktiv

 
Penzion Aktiv, autor: Archiv: Penzion Aktiv

Penzion Aktiv

 
 
 

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
49% (311)
 
50% (314)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load