>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

Buď Fit v Krkonoších

Buď fit, autor: Krkonoše - svazek měst a obcí

Krkonoše

Lezení po ledopádu na skále u cesty Buď fit v Labském dole ve Špindlerově Mlýně je povoleno do roku 2020.

Lezení v srdci Krkonošského národního parku na přírodním ledopádu v Labském dole je jistým způsobem omezeno. Denní počet uživatelů je maximálně 16 osob z důvodu malé rozlohy ledopádu a zachování rozumného užívání lokality přírodního charakteru, bez terénních úprav.

Projděte čtyřkilometrovou stezkou „Buď fit“. Cesta k ní začíná u Myslivny a pokračuje podél Labe směrem do Labského dolu. Stezka je v zimě udržovaná rolbou pro klasické běžecké lyžování. Mezi dvojicí běžkařských stop se dá s opatrností projít. Máte-li běžky nebo skialpy, je lepší postupovat na nich. Labský důl je mírně do kopce, zpět se hezky svezete. Na konci stezky „Buď fit“ se stočíte doleva přes řeku, kterou přejdete po kamenech nebo přelaníte po železném laně Horské služby Krkonoše. Odtud nahoru, přímo pod ledopády.

K provozování ledolezecké činnosti je třeba povolení Správy KRNAP. Ta nezajišťuje technické opatření pro bezpečnost horolezců. Každý provozuje svou horolezeckou činnost na vlastní zodpovědnost, sám zodpovídá za osoby mladší patnácti let, které jsou spolu s ním zaregistrovány. Lézt lze pouze po splnění předepsaných podmínek, které zjistíte na www.krnap.cz

Fotogalerie

Buď fit, autor: Krkonoše - svazek měst a obcí

Buď fit

 
Buď fit, autor: Krkonoše - svazek měst a obcí

Buď fit

 
 
 

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
49% (311)
 
50% (314)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load