>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

Cipískova stezka aneb putování za synkem jičínského loupežníka

Cipískova stezka

Český ráj

Web: www.jicin.cz

Milé děti, přijeďte se svými rodiči na výlet do pohádkového Jičína. Synek loupežníka Rumcajse, Cipísek, se rozhodl, že vám ukáže některá příjemná zákoutí tohoto města. Při procházce Jičínem si pro vás nachystal několik úkolů, ale také drobných překvapení. Cipískova stezka je dlouhá pouze 2 km a zvládnou ji i malé děti. Doba zdolání s dětmi je cca 1,5 hod. a lze ji absolvovat i s kočárkem.

A co k tomu potřebujete?

Pouze tužku a leták Cipískovy stezky. Ten dostanete zdarma v Městském informačním centru v Jičíně. Leták obsahuje mapku a úkoly, které po cestě plníte. Stezka začíná na Valdštejnově náměstí a pokračuje ve směru šipek vyznačených na mapce. Během cesty si Cipísek pro děti připravil několik úkolů, ale i drobných překvapení (například krmení kachen a ostatního vodního ptactva. Doporučujeme vzít s sebou také pečivo). Některé úkoly budete znát již předem, některé budete plnit průběžně po trase. Dětem s plněním úkolů jistě pomohou rodiče, babičky, dědečkové nebo třeba starší kamarádi.  

A co za vyplněné úkoly?

Odměna vás nemine. Zastavte se v jičínském íčku pro drobnou odměnu. :-)

Příloha

Fotogalerie

Cipískova stezka

Cipískova stezka

 
 
 

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
49% (311)
 
50% (314)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load