>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

Penzion Tichá Říčka

Jizerské hory

Karlov 359
Josefův Důl, 468 44

Telefon: +420 608 880 901
E-mail: info@penzionjizerky.cz

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 34
Druhy pokojů: 3 lůžkové, 4 lůžkové, vícelůžkové
Počet 3 lůžkových: 2
Počet 4 lůžkových: 2

pokoj s vanou / sprchou pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV ve společenské místnosti WiFi možnost vaření gril, ohniště zahrada, terasa vybavení pro školení sauna dětské hřiště / dětský koutek hřiště parkoviště zvířata akceptována
Doplňkové služby: snídaně polopenze plná penze směnárna

Rekreační areál Penzion Jizerky tvoří dva samostatné objekty,penzion Vila Karlov a penzion Tichá Říčka.

Vaše dovolená či víkend v Jizerských horách? To je ubytování v Penzionu Jizerky na Karlově, který je velmi klidným a tichým zákoutím Jizerských hor. 

Karlov (700 m n. m.) leží v těsné blízkosti známých horských středisek Josefův Důl, Hrabětice a Bedřichov, a je tak ideálním místem pro turistiku, cyklistiku, běžky a sjezdové lyžování v Jizerkách.

Rekreační areál Penzion Jizerky tvoří dva samostatné objekty penzion Vila Karlov a penzion Tichá Říčka, vzdálené od sebe necelých 50 metrů a nabízí tak široké možnosti ubytování a pronájmu jednotlivých pokojů, každého domu zvlášť, anebo celého areálu.

Poloha na kraji lesa, přispívá k tomu, abyste tu v klidném a tichém prostředí strávili Vaši dovolenou a ubytování s dětmi, víkend nebo dovolenou na kole či na běžkách, nebo mohli jen tak odpočívat a procházet se po okolí.

Po celkové rekonstrukci nabízí Penzion Jizerky vysoký standard ubytování s přátelskou a rodinnou atmosférou uprostřed krásné přírody Jizerských hor. 

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
49% (311)
 
50% (314)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load