>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

Navštivte skiareály v Rokytnici nad Jizerou

skiareál Rokytnice nad Jizerou, autor: Správa KRNAP

Krkonoše

Rokytnice nad Jizerou je součástí lyžařské oblasti Skiregion.cz, kde je možné v rámci jednoho skipasu použít 6 lanových drah a 36 lyžařských vleků.

Skiareál Horní Domky

Je jedno z největších a nejoblíbenějších lyžařských středisek v ČR. Rozkládá se na jižních svazích Lysé hory. Areál díky svému rozmanitému terénu sjezdových tratí v celkové délce 18 km a nadmořské výšce 620 – 1 315 m n. m. nabízí lyžování pro všechny typy lyžařů a snowboardistů. Na své si zde přijdou začátečníci, středně zdatní i nejnáročnější lyžaři všech věkových kategorií. Pro děti je tu dětský park s pojízdným pásem a pro vyznavače Freestyle snowpark s vlastním vlekem.

Skiareál Studenov

Areál se nachází v blízkosti centra města. Pro své mírnější a široké svahy (modrá, červená) si tento areál oblíbily zejména rodiny s dětmi, středně zdatní lyžaři a snowboardisté. Provoz zajišťuje několik provozovatelů lyžařských vleků – Skiservis Udatný, Ski Pařez a Spartak Rokytnice, a. s.

Skiservis Udatný

Skiservis provozuje 7 lyžařských vleků ve dvou lokalitách Rokytnice n. J. a to převážně na volných prostranstvích, ideálních především pro rodiny s dětmi a začínající lyžaře.

Skiareál Pařez

Skiareál nabízí kvalitní lyžování pro rodiny s dětmi, školní výcvikové a lyžařské kurzy, ale je zajímavý i pro zkušené lyžaře, kteří si chtějí příjemně rekreačně zalyžovat. U každého lyžařského vleku působí lyžařské školy pro děti i dospělé.

Skiareál Modrá Hvězda

Skiareál u Modré Hvězdy – Bahýnka se nachází v těsné blízkosti Horního náměstí v Rokytnici nad Jizerou, pouhých 100 m od konečné zastávky autobusu a je tak skvěle dostupný i veřejnou dopravou. Profil a šířka sjezdovky jezdnoznačně bodují nejen u začínajících lyžařů a snowboardistů, ale i rodin s dětmi. Právě tento areál často využívají lyžařské výcvikové kurzy. V areálu je v dětském parku pojízdný pás ski carpet, se kterým se mohou i ti nejmenší lyžaři pohodlně přepravovat.

Skiareál Sachrovka

Lyžařský areál SACHROVKA je vhodný pro rodiny s dětmi a ostatní. Nachází se 150 m od Horního náměstí v Rokytnici nad Jizerou. Sjezdovka je pravidelně udržována a je tedy určena i méně zdatným lyžařům. Ve Skiareálu Sachrovka jsou k dispozici i služby lyžařské a snowboardové školy.

Sjezdovky jsou široké, po krajích můžete sáňkovat a jezdit s dětmi na bobech.

Skiareál Bosíno

Skiareál Bosíno nabízí parádní zimní zábavu v Horní Rokytnici nad Jizerou. Kromě denního a nočního lyžování nabízí atrakci snowtubing, občerstvení přímo u vleku a parkování zdarma.

Fotogalerie

Rokytnice nad Jizerou skiareál, autor: Krkonoše - svazek měst a obcí

Rokytnice nad Jizerou skiareál

 
skiareál Rokytnice nad Jizerou, autor: Správa KRNAP

skiareál Rokytnice nad Jizerou

 
Rokytnice nad Jizerou skiareály, autor: Krkonoše - svazek měst a obcí

Rokytnice nad Jizerou skiareály

 
 
 

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
49% (311)
 
50% (314)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load