>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

Hotel Výpřež

České Švýcarsko

Kamenická 692
Děčín II, 405 02

Telefon: +420 412 510 851, +420 412 523 482
GSM: +420 776 116 640, +420 734 514 329
E-mail: info@hotel-vyprez.cz

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 47
Celkový počet pokojů: 21
Druhy pokojů: 1 lůžkové, 2 lůžkové
Počet 1 lůžkových: 1
Počet 2 lůžkových: 20

pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV na pokoji TV ve společenské místnosti konferenční místnost zahrada, terasa vybavení pro školení sauna půjčovna kol parkoviště parkoviště pro autobusy bezbariérový přístup kreditní karty akceptovány trezor
Doplňkové služby: snídaně polopenze plná penze praní, žehlení masáže, rehabilitace

Hotel Výpřež se nachází v klidné a části na výjezdu z města Děčína, jen pár kroků od děčínské vyhlídky Kwaderberg, kde začínají turistické stezky Českosaským Švýcarskem. Hotel Výpřež je perfektní volbou pro užívání divů Českosaského Švýcarska v prostorném a elegantním prostředí.

Hotel Výpřež - ubytování:

Hotel Výpřež nabízí 21 krásně zařízených pokojů, rodinný apartmán a bezbariérový pokoj pro vozíčkáře, útulnou restauraci s posezením na letní terase pod korunou lípy.

Elegantně vybavené Royal Rooms s velmi pohodlnou manželskou postelí. Pokoje jsou vybaveny minibarem, psacím stolem, trezorem a TV, dále čajovým a kávovým servisem. Pokoje mají balkon. Průměrná velikost pokojů je 20 m2. Tyto pokoje umožňují ubytovat maximálně 2 osoby.

Single Room - jednolůžkový pokoj s pohodlnou postelí. Pokoj nabízí balkon a rovněž psací stůl, minibar, trezor a TV. Velikost pokojů je do 20 m2. Maximální obsazenost pokoje je jedna osoba (není možnost přistýlky).

Standart Room s manželskou postelí. Prostorný pokoj nabízí rovněž balkon, psací stůl, TV, minibar a trezor. Velikost pokojů je do 20 m2. Maximální obsazenost pokoje jsou 2 osoby (není možnost přistýlky).

Elegantně vybavených Royal Rooms Ferrari s velmi pohodlnou manželskou postelí. Pokoje jsou vybaveny minibarem, psacím stolem, trezorem a TV, dále čajovým a kávovým servisem. Pokoje mají balkon. Průměrná velikost pokojů je 20 m2. Tyto pokoje umožňují ubytovat maximálně 2 osoby.

Všechny hotelové pokoje jsou nekuřácké a nabízí: 
- čajový a kávový servis
- Wi-Fi připojení k internetu ve všech pokojích
- individuálně ovladatelná klimatizace a topení
- minibar & lednice
- fén
- safe na pokoji
- satelitní 40'' a 32'' LCD TV
- kosmetiku
- proti alergenní matrace
- Luxusní župany a pantofle (příplatek)

Hotel Výpřež - stravování:

Restaurace s pěknou atmosférou. Nabízí snídaně formou bohatého bufetu či á la carte snídaně, obědy a večeře a řadou specialit. Od dubna do října je k dispozici letní zahrádka ve dvoře restaurace.

Hotel Výpřež – další služby:

Využijte služeb masáží, sauny, kosmetiky nebo malého fitness. Dále hotel nabízí malou kongresovou místnost s vybavením:  flipchard, projektor, plátno, TV a DVD.

Hotel Výpřež - okolí:

Centrum města je vzdáleno 20 minut pěší chůze, nákupní centrum Pivovar a vlakové nádraží jsou vzdáleny 5 minut jízdy autem. Zastávky městské dopravy jsou rovněž v bezprostřední blízkosti hotelu.

1 km - zámek Děčín leží v samém středu města Děčín nad soutokem řek Labe a Ploučnice.

10 km - Hřensko a soutěsky jsou vstupní bránou do Národního parku České Švýcarsko vás uchvátí procházkami podél řeky Kamenice mezi skalami, pod skalními převisy, skrze tunely a přes úzké lávky.

11 km - v panenské krajině Labských pískovců se nachází nejvyšší stolová hora u nás - Děčínský Sněžník (nadmořská výška 723 m).

13 km - Pravčická brána je největší přirozená skalní brána na našem kontinentu, národní přírodní památka.

16 km - pískovcový masív Tisá - Tiské stěny naleznete v nadmořské výšce až 613 metrů na okraji obce Tisá a chráněné krajinné oblasti Labské pískovce na severu Čech.

25 km - skalní město Schrammsteine se nachází nedaleko městečka Ostrau v Saském Švýcarsku, které je od hranic v Hřensku vzdáleno pouhých 6,5 km.

Kongresové vybavení

Technické vybavení:

Fotogalerie

Hotel Výpřež

Hotel Výpřež

 
Hotel Výpřež

Hotel Výpřež

 
Hotel Výpřež

Hotel Výpřež

 
Hotel Výpřež

Hotel Výpřež

 
Hotel Výpřež

Hotel Výpřež

 
Hotel Výpřež

Hotel Výpřež

 
Hotel Výpřež

Hotel Výpřež

 
Hotel Výpřež

Hotel Výpřež

 
Hotel Výpřež

Hotel Výpřež

 
Hotel Výpřež

Hotel Výpřež

 
Hotel Výpřež

Hotel Výpřež

 
Hotel Výpřež

Hotel Výpřež

 
Hotel Výpřež

Hotel Výpřež

 
 
 

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
49% (311)
 
50% (314)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load