>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

Apartmány Diana

Český ráj

Blata - Zámostí 62
Jičín, 506 01

GSM: +722 311 113
E-mail: penziondianablata@email.cz

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 38
Přistýlky: 16
Druhy pokojů: 4 lůžkové, vícelůžkové, apartmá
Počet apartmá: 8

pokoj s vanou / sprchou pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV ve společenské místnosti možnost vaření konferenční místnost gril, ohniště zahrada, terasa vybavení pro školení venkovní bazén sauna dětské hřiště / dětský koutek hřiště půjčovna sportovních potřeb parkoviště parkoviště pro autobusy zvířata akceptována bezbariérový přístup trezor výtah
Doplňkové služby: snídaně polopenze masáže, rehabilitace konferenční služby

Apartmány Diana nabízí ubytování v obci Blata - Zámostí, nedaleko města Jičína. Jičín a okolí Prachovských skal je jednou z nejatraktivnějších lokalit Českého ráje. Apartmány nabízí ubytování pro turisty, rodiny s dětmi i pro školy v přírodě.

Apartmány Diana – ubytování:

Apartmány Diana nabízí ubytování v 8 apartmánech s celkovou kapacitou 38 lůžek. Každý apartmán je vybaven WC a sprchou. Apartmány jsou součástí penzionu Diana, který zajistí stravování hostů ve vlastní restauraci s možností posezení ve vinárně nebo salónku.

Apartmány Diana – další služby:

Hosté apartmánů mohou využít nabídky penzionu: masáže, vlastní bazén a saunu.  Pro rodiny s dětmi je zde připraveno mini zoo, dětský koutek, pískoviště a sportovní hřiště.

Apartmány nabízí řadu dalších služeb: bezplatné WiFi, dětská postýlka k zapůjčení, dětský koutek, domácím zvířatům vstup povolen, houbařská poradna, kopírování, možnost ohřevu kojenecké stravy, možnost vstupu s asistenčním psem, prodej cyklistických a turistických map okolí, prodej upomínkových předmětů, prodej základní dětské hygieny, půjčovna společenských her, snídaně do postele, vysoušeč vlasů k zapůjčení, výtah, žehlička k zapůjčení.  

Příloha

Fotogalerie

Apartmány Diana

Apartmány Diana

 
Apartmány Diana

Apartmány Diana

 
 
 

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
49% (312)
 
50% (314)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load