>
>

Lázně Libverda

oficiální stránky obce
Úvodní strana

Hotel Jedlová

Hotel Jedlová, autor: Archiv hotelu Jedlová

Lužické hory a Žitavské hory

Jiřetín pod Jedlovou, 407 56

GSM: +420 775 379 046
E-mail: info@jedlova.cz
Web: www.jedlova.cz

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 23
Celkový počet pokojů: 6

pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC společná koupelna WiFi konferenční místnost gril, ohniště zahrada, terasa vybavení pro školení taneční parket dětské hřiště / dětský koutek hřiště půjčovna sportovních potřeb parkoviště zvířata akceptována
Doplňkové služby: snídaně polopenze

Hotel Jedlová poskytuje ubytování na samotném vrcholu hory Jedlová, v nadmořské výšce 774 m.n.m. Nachází se v nejsevernějším výběžku České republiky, na pomezí regionu Lužické hory a Národního parku Českosaské Švýcarsko.

Všechny pokoje hotelu Jedlová mají vlastní sociální zařízení. Pokud nás přijedete navštívit, můžete si vybrat jeden z 6 pokojů o celkové kapacitě 23 lůžek.

Okolí Jedlové hory je vhodné pro turistiku, cykloturistiku, horolezectví i houbaření. V zimních měsících lyžařský areál na Jedlové, největší v Lužických horách, nabízí 5 km tratí sjezdových a mnoho km tratí běžeckých.

Hotel Jedlová - stravování:

Restaurace má kapacitu 45 míst, v létě je otevřena zahrádka s výhledem na rozhlednu. Je možné zde uspořádat oslavy, svatby a jiné slavnosti.

Hotel Jedlová hora - zima:

Sportovní areál Jedlová pro zájemce o sjezdové lyžování nabízí dva vleky 1200 a 650 metrů. Pro  nejmenší je připravena lyžařská školička vybavená lanovým vlekem a spoustou krásných překážek. Pro příznivce klasického lyžování je upravován běžecký okruh dlouhý 750 metrů a tratě na klasiku 5 km. Možnost návštěvy blízkého Trixi-Parku se saunami, tobogány a vířivkami, vzdálený jen 15 km.

Hotel Jedlová hora - léto:

Sportovní areál Jedlová pro své návštěvníky nabízí půjčovnu skvělých koloběžek, které si na Jedlové půjčíte a pod Jedlovou vrátíte – tedy jen z kopce! Lanový park, ve kterém vyzkoušíte svou odvahu, opravdoví adrenaliňáci si s chutí sjedou downhillovou trať. A samozřejmě pro turisty a cyklisty je oblast Lužických hor a Českého Švýcarska opravdovou lahůdkou, do které se budete s radostí znovu a znovu vracet. Pokud by se Vám zdál návrat z výletu příliš náročný, je možnost využít nabídku sportbusu. Po dohodě pro vás přijede a naloží i s koly.

Příloha

Fotogalerie

Hotel Jedlová, autor: Archiv hotelu Jedlová

Hotel Jedlová

 
Hotel Jedlová, autor: Archiv hotelu Jedlová

Hotel Jedlová

 
 
 

Anketa

Souhlasíte s tím, aby se na zahradě MŠ vybudovalo pro děti nové hřiště?
 
49% (311)
 
50% (314)
Všechny ankety a kvízy
 

Lázně Libverda

Hledáte-li skutečnou perlu Jizerských hor, zavítejte do místa vzdáleného zhruba 30 km jízdy severovýchodně od Liberce. Mezi městy Hejnice a Nové Město pod Smrkem se nachází v půvabném podhůří severního úpatí Jizerských hor obec Lázně Libverda.


Partnerská města

swieradow zdroj mirsk trzebiel

Loga partnerů

Projekt byl podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
banner cemba banner swieradowzdroj
Obecní úřad Lázně Libverda © 2007 | Lázně Libverda 16, 46362 Hejnice
Tel: 482 322 151 | E-mail: info@laznelibverda.cz
 
load